Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha csinalok szendvicset es...

Ha csinalok szendvicset es lefagyasztam meg tud romlani?

Figyelt kérdés
Melegszendvicskremes szalamis sajtos szeldivcset osszeraktam lefagyasztottam es eloveszem majd ha gyorsan kell valami kaja.Meg tud romlani?

2021. jan. 7. 22:10
 1/6 anonim válasza:
79%
Nem hiszem, de abban biztos vagyok, hogy nagyon rossz íze lesz utánna, mert kiolvad és elázik
2021. jan. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Mi az egész,vagy szeletelt kenyeret szoktuk lefagyasztani,és amikor elővesszük és fölenged,ugyanolyan mintha friss lenne.A szendvicsnél az lehet gondolom én is,amit az első válaszoló írt.De ha van melegszendvicssütőtök akkor miután kiolvadt,tedd be abba és melegítsd meg megint,hátha jobb lesz az íze valamivel,de igazából ez csak tipp.
2021. jan. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Dehat en melegszendvics sutoben sutom ki miutan kiolvad.
2021. jan. 8. 09:12
 4/6 anonim ***** válasza:
3.:Akkor jól csinálod. :)
2021. jan. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
hajrá bro
2021. jan. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat az a helyzet hogy kiprobaltam.Ronlottnak vagy azottnak nem mondanam de volt egy kis fura ize.Nem tudom hova tenni :/ rosszul nem voltam meg semmi
2021. jan. 9. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!