Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Olyan hal aminek az ízvilága...

Olyan hal aminek az ízvilága hasonlít az Angliában nagyon népszerű tőkehaléra, de itthon is lehet kapni frissen?

Figyelt kérdés

2021. jan. 25. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Hm. Így tippre a pisztrángot mondanám, de sok függ attól, milyen pisztráng. A lillafüredi telepen például kifejezetten nagyszerű ízük van, és tényleg a tőkehaléhoz tudnám hasonlítani.
2021. jan. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1. Köszönöm!

Akkor majd többféle pisztrángot kipróbálok.

Ment a pont!


Ha még van valakinek valamilyen tippje, ne tartsa magában!

Azt is kipróbálom majd...

2021. jan. 25. 23:47
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Nincs mit, Kérdező!

Annyi csak, hogy ez a pisztrángos tavasztól őszig van nyitva, tehát ha kipróbálnád, várnod kell egy kicsit. Mióta ott kajáltam, azóta boltit nem is vettem.

2021. jan. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Talán a Metroban a legnagyobb a friss hal választék, az éttermek is általában onnan vásárolnak.

Szerintem ott találsz tőkehalat is, de a vajhal, kardhal is nagyon finom, hasonlónak mondanám.

A hekk is teljesen más ízű, ha friss és minőségi, tehát a pisztránggal is ez a helyzet.

A szivárványos fajtából lehet néha kapni Aldiban, az sem rossz.

Lényeg inkább az elkészítés módja - minden halra igaz!

2021. jan. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!