Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Nem undorodsz a lefagyasztott...

Nem undorodsz a lefagyasztott kajától?

Figyelt kérdés
Nem a készen kapható mirelit kajára gondokok, meg fagyasztott zöldségekre, és társaira, hanem arra, amit otthon főzöl, megmarad, és lefagyasztod. Az a bajom vele, fogalmam sincs meddig áll el, amit beteszek, és ettől eltekintve is olyan undi maradéknak érzem. Nem is szoktam fagyasztani, csak ha nagyon muszáj.

2021. febr. 7. 13:29
A kérdező szavazást indított:
De, szerintem is undorító
Nem undorító
Kicsit undi
69 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Mókás, hogy a bolti kész fagyasztottól nem undorodsz, csak a saját főztödtől!...de szíved joga!:D
2021. febr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Igen, azon rajta van a lejárati dátum, de az enyémen nincs!😃
2021. febr. 7. 13:35
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
A fagyasztóban sose fog neked megromlani, max. annyira sz.r lesz a minősége a fagyasztás miatt, hogy ehetetlen lesz. De ha előírás szerint engeded fel, és nem volt romlott, mielőtt beraktady akkor a fagyasztóban sem fog megromlani, ez 100%. Mellesleg rá is lehet írni, hogy mikor raktak be, fél évig nyugodtan megeheted, addog az ízének sem lesz semmi baja
2021. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Ketten vagyunk, de szinte mindig nagyobb adagot főzünk, és fagyasztunk. Sosem tartogatjuk sokáig. Sok függ attól, hogyan engeded fel, mi pl. sose mikrózzuk ezeket. Persze, a konkrét ételtől is függ, mit lehet fagyasztani és mit nem vagy legalábbis nem érdemes. Sok ételt félkészen fagyasztunk le, és bizonyos dolgokat csak akkor teszünk bele, ha meg akarjuk enni.
2021. febr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Hát írjál rá egy dátumot, ha ettől neked jobb... Viccesen finnyás vagy, jó lenne kinőni.
2021. febr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%
#1: jogos! :-D :-D
2021. febr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%
Emlékszem amikor felderítő voltam Szabadszálláson a földről ettük fel a romlott töltött káposzta konzervet.Ezek a szavak meg hogy " undi" remélem legalább lány vagy .
2021. febr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
43%

Van amit készen nem fagyasztanék le. A töltött káposztát pl a világért nem tudnám lefagyasztani. Ha sok van, akkor még nyersen, betöltve fagyasztom le. A pörköltöt pl simán lefagyasztom. Az ugyan olyan kiolvasztva is. De ha úgy adódik az akkor kerül lefagyasztásra, mikor direkt úgy csinálom, hogy fagyasztani akarok le belőle.

Nincs annak semmi baja, fagyasztva nem igazán romlik meg semmi. De van aminek jót tesz, ha légmentesen zárod le és úgy rakod el. Akkor nem vesz át semmi illatot, vagy nem kerül bele semmi.

2021. febr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Most éppen lencse volt lefagyasztva, átraktam a hűtőbe olvadni, félek az állagától. Egy hónapja van a fagyiban, előtte 2 napig állt a hűtőben.


Lány vagyok, istenem... 😃 Mit számít az neked?

2021. febr. 7. 14:29
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
Én se vagyok oda érte. Nem is kimondottan finom úgy már van egy állott íze. A bolti mirelit cuccokat azonnal fagyasztják meg ott olyan a technológia, otthon szokott állni egy fél napot és ott már beindulnak az erjedési folyamatok. Én inkább főzök minden nap kevesebb mennyiséget.
2021. febr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!