Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Zabpehelyt hogyan lehet...

Zabpehelyt hogyan lehet ízesíteni gyümölcsök nélkül?

Figyelt kérdés

Mézen és gyümölcsökön (köztük mazsola is) kívül mit lehet bele tenni, hogy ehető íze legyen. Mert, ha leforázom vízzel nagyon undorító, főleg ha elkezd kihűlni.

Gondoltam fahéjra vagy vaníliára.



2021. febr. 23. 11:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Tegyél bele 1-2 deci tejet vagy csak tejet. Mindjárt jobb lesz. Ha nem ihatsz tejet akkor kókusz vagy mandula tej is jó. Ki próbáltam, ezekkel szerintem sokkal jobb mint csak vízzel. Zabtejjel nem ízlett.
2021. febr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Fahéjjal is finom, natúr kakaóporral is. Tehetsz bele leforrázás előtt egy kanál kókuszreszeléket, úgy nagyon szeretem. Mandulaforgács is jó (lehet kapni hámozott, szeletelt mandulát, ebből egy evőkanál).

Illetve, én fehérjeport is szoktam beletenni, abból meg van 100 féle íz... akkor édesítő sem kell bele.

Ha nincs benne fehérjepor, sztíviával szoktam édesíteni.

2021. febr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Jo minöségü rummal, pálinkával.
2021. febr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Kaporral, kakukkfűvel.
2021. febr. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Sósan is finom bármily hihetetlen, és akkor nem gond a vízzel forrázás a tej helyett. Én hagymát szoktam tenni bele, kis sót, csiliszószt és rá egy tükörtojást.


Édesen nehéz jól ízesíteni vízzel szerintem, tej alappal jó bele viszont a juharszirup vagy a fahéj, de hosszútávon nagyon elunható az íze.

2021. febr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Tej, fahéj.
2021. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Mogyoró/mandulavaj is finom vele.
2021. febr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
En mez helyett agave szirupot szoktam, finom nagyon. Eszetleg kis fahej is jo, vagy vanilia, es neha csokisan eszem (etcsokibol, nagyon keves is eleg bele)
2021. febr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Sós irányt miért vetitek el?

Azt sem értem, hogy a sok gyúrós kaja miért édes és miért nem sós. Ez valami perverzió, hogy az édestől nem lehet elszakadni?

2021. febr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

9. A zabkása nem mondanám hogy kifejezetten gyúróskaja lenne. Külföldön természetes higy ezt eszik a gyerekek. Nálunk inkább a tejbegríz a megszokott ezért nem volt nagyon felkapott.

Senki sem mondta el kell vetni a sósat és hogy feltétlenül édesen kell enni. Én sokszor nem rakok elé semmi édeset. Csak tej (vagy tej+víz) és fahéj.

2021. febr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!