Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Főtt krumpli tükortojással jó...

Főtt krumpli tükortojással jó vacsora egy egyedül élő,magányos férfi számára?

Figyelt kérdés
Van egy közért a közelben,akciós a krumpli és a dobozos tojás is.Vennék 1 kiló krumplit,egy doboz tojást,fél kiló krumplit megfőznék vacsorára,és sütnék hozzá 5 tojást.Ez megfelelő vacsora?

2021. ápr. 7. 16:15
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagy az adag, hány kiló vagy és milyen magas?

És a fizikai aktivitásod?

Mivel töltöd a napjaidat?

Hányszor eszel egy nap?


Az étel unalmasságára tekintve és inkább krumplifőzeléket vagy paprikáskrumplit csinálnék vagy tojásrántottát.

Persze mindegyikhez kell még valami más elem, zsír, pirospaprika, hagyma, savanyúság, liszt...

2021. ápr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
100 kiló vagyok és 190 centi magas.
2021. ápr. 7. 19:01
 23/35 anonim ***** válasza:
92%

Tökéletes, de csak mert egyedülálló férfi vagy, ha házas lennél akkor nem enném meg a helyedben vagy ha nő vagy ha egy házas nő.

Viccet félretéve, ez miért releváns?

Milyen szempontból kell jónak lennie a vacsorának? Inkább ezt írhattad volna le.

Legyen diétás? Akkor rémes. Legyen laktató? Akkor szuper. Legyen olcsó? Szintén tökéletes. Legyen finom? Szerintem finom, de ez elég szubjektív. Keveset kelljen utána takarítani? Itt mondjuk megbukott. mert sok a héj, mosogatni is kell mindkettő után.

2021. ápr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
75%
Hibátlan vacsora.
2021. ápr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
37%

tipikus magyar kommentek, egy magányos ember segítséget kér, felvàllalja, hogy nem konyhatündèr, nem szeret a konyhàban àllni (nem is kell egy férfinek konyhatündérnek lenni)

erre jönnek az okoskodó, leoltó kommentek...


tisztelet a kivételnek, én is kedvesen, segítőkészen, a kérdésre válaszoltam, nem okítottam így-meg úgy kéne táplálkozni, lehetnének az emberek empatikusabbak egymással....

2021. ápr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
81%

Egy kiló krumpli 4-5 db normál, közepes méretű krumpli.

Fél kiló 2-3 db, így ezt nem tartom soknak egy felnőtt férfi esetén.

A krumpli tojással az összes variációjában finom.

2021. ápr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
83%
Azert egy rof kolbaszt kanyarits hozza, ha van a kozelben :)
2021. ápr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
35%
Fott krumpli-tukor tojassal? Persze tok jo, ha boozi vagy! :)))
2021. ápr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
75%

teljesen jó tesó, ha azt akarod enni még jobb:D

Ne foglalkozz azokkal a kedves hölgyekkel akik itt élik ki magukat.

2021. ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
72%

Szia! Én a krumplit hanyagolnám estére. Tele van keményítővel, és semmi tápértéke. A krumpli helyett vegyél más zöldséget, azt edd a tojás mellé. Mondjuk uborka, paprika, ez is kijön 500 forintból és nem kell egyszerre megenni. Sokkal egészségesebb, mint fél kiló krumpli.

Szép estét, jó étvágyat!

L/25

2021. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!