Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kakaópor és lekvár összekeveré...

Kakaópor és lekvár összekeverése miért nem népszerű, közismert, elterjedt?

Figyelt kérdés

Nekem csak úgy eszembe jutott, kipróbáltam és oké, nem azt mondom, hogy hű, de nagyon finom - oké, ez mondjuk lehet ok... :D :D :D - , de tán csak arány vagy mennyiség kérdése...


Van némi sejtésem arról is, hogy tán az emésztésünkre nincs jó hatással, rá is paráztam lendületből egy-két falat után, hogy fenyegetés az emésztőszervemnek, de nem tudom, miért... A kakaó fog, a lekvár meg nem tudom, hogy mindenáron hajt-e, baracklekvár és elég mindenmentes, szóval nem tudom, mi okozott nekem fenyegető érzést az emésztésemre...


Miért nem találok erről sehol infót és úgy egyébként is, miért nem terjedt ez el?



2021. ápr. 8. 19:58
A kérdező szavazást indított:
Hülye kérdés és meg is válaszoltad magad
Jó, hogy lehet szavazni, könnyű plusz pont. :)
még sosem próbáltam, de most mindjárt kipróbálom
Nem tudom, de engem is érdekel a válasz.
Nem tudom és nem is érdekel.
26 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

A lekvárt szeretem, a kakaót szeretem, miért ne próbálnám ki együtt? Kakaóval elrontani nem lehet semmit, sőt, csak jobb lehet... De tán mégis túl sokat raktam a lekvárhoz? Nem tudom, de nem estem hanyatt az ízétől, ami fura... Mintha kioltaná az egyik a másikat és egy nem finom harmadik íz jött volna ki... Vagy nem igaz, hogy nem finom, hiszen az relatív, de fura, hogy nem hasonlít sem az egyikre, sem a másikra és nem is nagyon jön be...


Tán pont ezért nem lett népszerű? :D

2021. ápr. 8. 20:00
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk gyakran van kakaós palacsinta, az nekem túl száraz, én mindig lekvárral eszem, tényleg izgalmas, én szeretem variálni, eddig meggylekvárral ízlett a legjobban.
2021. ápr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsi korom óta kakaós lekváros palacsintát szoktam enni.
2021. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Én meg szeretem a hagymát is meg a csokoládét is, de ki nem probálnám a kettöt együtt.
2021. ápr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Hideg is kiraz tole :D

Nagymamam csinalta igy a palacsintat, valami miatt nekem nagyon nem jon be.

Szerintem elterjedt lehet, masoktol is hallottam mar, de palacsintan, nem csak ugy magaban.

2021. ápr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Én palacsintában szinte mindig a kettőt együtt szoktam. Külön még nem ettem kakaós lekvárt/lekváros kakaót. Problémát viszont szerintem nem okoz.
2021. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Kakaó helyett inkább csokiszósszal és nem mindegy a lekvár, alacsonyabb cukortartalmú, savanykásabb gyümölcsökkel működik inkább, meggy, áfonya, max eper.
2021. ápr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 scamdemic ***** válasza:
100%
Nekem a fahéj jön be a lekvárokhoz, főleg a szilvához (vagy akár nyers gyümölcsökhöz is). De embere válogatja, egy rokon gyerek egyszer egy szüreti reggelinél vajas-felvágottas zsemlét evett Nutellával...
2021. ápr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mintha kioltaná az egyik a másikat és egy nem finom harmadik íz jött volna ki..."


Ahogy megláttam a kérdést, ez a válasz ugrott be, de látom a te gyakorlatod is ezt igazolta.

2021. ápr. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
amúgy palacsintában én is kevertem sokszor, mármint lekvárra raktam kakaót, úgy bejött, de most csak összekevertem minden más, palacsinta nélkül a lekvárt és a kakaót és nem nagyon volt jó, ami fura... tán túl sok kakaót raktam hozzá esetleg...
2021. ápr. 9. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!