Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért szégyen csirkefarhátat...

Miért szégyen csirkefarhátat és/vagy nyakat venni?

Figyelt kérdés

Anyukám mindig emlegeti ezt, amikor mondom neki hogy mit akarok sütni


Szinte ezeken nőttem fel (sült farhát, zöldségleves csirkenyakkal, stb.), engem kicsit se érdekel hogy ki hogyan "néz rám" a boltban emiatt 🤷‍♂️



2021. ápr. 11. 20:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
12%
Mert azok veszik akik csorok
2021. ápr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem találkoztam azzal, hogy szégyen lenne.

A nyakat nem szeretem, mert macerás a sok apró csontot körbeszopogatni, de a farhát nekem is az egyik kedvencem, meg a popsi.

Nagyrészt a bőr miatt.

Sajnos bőrt nagyon régen és ritkán láttam árulni, pedig azt is vennék.

2021. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó leves alapanyagok. És olcsók. Utóbbi miatt összeforrt egy kicsit a kispénzű nyugdíjasokkal, illetve a hozzájuk kapcsolódó sztereotípiákkal. De szó sincs róla, hogy szégyen lenne ezeket megvenni.
2021. ápr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez szégyen? :D Na akkor majd legközelebb lesütött fejjel veszem :D :D
2021. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe nem jutna, hogy ez szégyen! A húslevesbe mindig rakok farhátat meg csirkelábat.
2021. ápr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
Csak egy mém. Amikor a nyuggerkommandó betámadja a teszkót amikor akciós a farhát
2021. ápr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

Mert a sok edukalt, felsobb kasztrendszerbe tartozo ember olyan velemennyel van rola, mint az elso valaszolo:

“ Mert azok veszik akik csorok”


Most oszinten.. KI NEM SZ•RJA LE, hogy az epp mellettem allo zold pulcsis hulyegyerek szerint “csoro vagyok”, mert “xy” veszek “z” helyett.

Hat legyen! Bevallalom. Csoro vagyok szerinte, ES?!????

Ettol aztan nem lesznek almatlan ejszakaim, az mar egyszer tuti. En is szeretek ilyen csontos husokbol levest fozni, nemcsak mert kivaloak e celbol, de szuper kollagen forras is.

Majd meglatjuk x ev mulva kinek lesz baja az izuleteivel ;)

2021. ápr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem szégyen az, én is szoktam venni, ugyan meg nem enném az istenért sem, de általában a kutyáimnak főzöm belőle.

Régen rengeteget ettünk, finom volt, de annyira meguntam hogy nem kéne.

2021. ápr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Úgy, ahogy mondod 7-es! Havonta kétszer főzök körömpörköltet a kollagén bevitel miatt.
2021. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy mostohanagyanyám, aki rendszeresen tartott összejöveteleket amikre az egész családot áthívta és mindig legalább négy-öt fogással készült, reggel óta főzte, sütötte. Következő héten szabályszerűen megesketett, hogy senkinek el ne mondjam amikor csirkefarhátat ebédelt mikor csak ketten voltunk :D
2021. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!