Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen különleges ketchupok...

Milyen különleges ketchupok vannak?

Figyelt kérdés
Eddig próbáltam a pokol tüze ketchupot de kicsit csalódás volt ugyanis nekem aligha csíp de érezni azért de durvábbra számítottam már a nevéből is ítélve. Aztán volt olyan is hogy valami olaszos fűszerezésű ketchup na az valami isteni volt, érezni lehetett az olaszos ízeket még ketchup formában is. Olyat viszont nagyon nem látok, nem is tudom mely boltokban vannak ilyen különleges ketchup félék. Mindenhol csak az átlagosakat látom. Szóval írjatok már ilyen különleges ketchupokat mint olaszos, csípős vagy bármi amit láttatok itt boltokban.

2021. jún. 21. 01:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Currys ketchupot ettem pár éve, fini volt.
2021. jún. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Na amit nagyim készít az nem semmi ! Mind a 10-ujját megnyalja az ember .
2021. jún. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi az Univernél gyártjuk a Lidl részére az olaszos ketchupot és a Mexikói ketchupot, illetve rengeteg más márkát, de semmi különlegeset
2021. jún. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi házit szoktunk enni.
2021. jún. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!