Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi volt a legszokatlanabb/legk...

Mi volt a legszokatlanabb/legkülönlegesebb hús és gyümölcs, amit valaha ettetek? Nekem kenguru és sárkánygümölcs vagy licsi.

Figyelt kérdés
A kenguruhús baromi finom, nagyon erős és karakteres ízű. Utána szenvedés volt csirkemellet enni, mert ízetlennek éreztem :D. A sárkánygümölcs és licsi annyira nem különlegesek azért, viszont érdekesebb gyümölcshöz sajnos eddig nem volt szeremcsém. A sárkánygyümölcs olyan, mint egy édesebb kiwi, nekem nagyon ízlett. A licsi viszont ehetetlen szerintem. Mondjuk hozzátenném, persze az Európába eljutó gyümölcsök mindig rosszabbak, mint a helyiek.

2021. júl. 21. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Gyümibõl a licsi, nem rossz engem a bodzára emlékeztet az íze. Húsból meg az amputál mutatóujjam libazsíron megpirítva.Ehetetlen sz@r volt.
2021. júl. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Languszta ... elotte meg ott uszkalt egy bazinagy akvariumban, onnan kellett kivalasztani ... baromi finom volt elkeszitve.


Gyumolcsbol egy csomonak a nevere sem emlekszem :)

2021. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Gyumolcsbol: durian, jackfruit, rambutan, snakefruit, na ezeknek meg a magyar nevet sem tudom.

Husbol nem tudnek semmi extrat enni, mert nem lenne hozza gusztusom.

2021. júl. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Jackfruit

Béka

2021. júl. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Naspolya
2021. júl. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Nekem:snake fruit,csillag gyümölcs,sárga passión fruit,okra,ginzeng,duriános süti hús nincs
2021. júl. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Gyümölcs semmi.

Húsból már a bárány is elég különleges volt a számomra

2021. júl. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Durián, ha húsnak számít a sáska, akkor az, ha nem, akkor cápa, nutria.
2021. júl. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Durian meg mindenféle trópusi dolog, csomónak nem tudom a nevét. Húsból kígyó, béka, kenguru, strucc, patkány, egér, tengeri malac.
2021. júl. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Rénszarvas hús, pörkölt formájában.

Gyümölcs: licsi

2021. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!