Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Marlenka tortához milyen ital...

Marlenka tortához milyen ital passzol? (+szülinapi programokban help?)

Figyelt kérdés
Jövőre szülinapomra tervezek, hogy veszek Marlenka tortát mivel mindig is kedvenc süteményeim egyike volt a Marlenka süti így mikor megláttam, hogy van belőle torta is akkor már tudtam ez lesz az én tortám. Marlenka mézes torta dióval féle lenne és mellé olyan italt, üdítőt vennék ami úgy passzolna egy tortához. Mostanában ritkán van olyan szülinapom ahol igazi tortát eszünk, eddig mindig én kértem lasagnet meg ilyen hülyeség kajákat amiket szeretek de a torta elmaradt valahogy és ja jó előre tervezek de unatkozok :D. Szóval lesz ez a torta és ehhez kéne valami innivaló. Lehet bármi mert igaz nem szoktam se bort, se pálinkát se semmi ilyesmit inni de most szeretnék egy igazi szülinapit mivel 25 leszek és ez egy köztes szám nekem valamiért. Szeretném ha emlékezetes lenne, igaz nincsenek barátaim, csak egy de ő legalább igazi. Bár lehet egyedül fogom ünnepelni, de mégsem szeretnék a szobámban lenni egész nap így valami programot szeretnék akkora. Tortára esetleg még milyen díszités illene pl.kiskoromban mindig valami marcipán figurát kértem, de ezt persze kinőttem de szeretnék valamit a tetejére ami különleges.24L vagyok.

2021. júl. 30. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Majd jövőre megdumcsizzuk, addig még nagyon sok víz lefolyik a Dunán.


Megjegyzem, olyan piát veszel, amilyet akarsz!

Függetlenítsd a tortától, amihez leginkább a víz/ásványvíz passzol, ezért adják a cukikban is úgy.

A díszítést meg ott beszéld meg, ahol megrendeled, az ő lehetőségeik a mérvadóak.

2021. júl. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1.😒
2021. júl. 31. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lenne ötletem a figurára, de 18+-os... 😂😂
2021. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Fura egy világ van. 24 évesen lánynak tartja magát a kérdező. Ennyi idősen már lehetne anya is akár, vagy feleség, vagy a karrierje kezdetén első munkahelyén tele ambíciókkal.

A jövő évi szülinapját tervezgeti, amihez ugyan nem tudjuk, mikor van, de nyilván minimum fél év múlva.

Olyan "háborús" időkben, amikor azt nem tudjuk biztosan, mi lesz két hét múlva. Még mindig tart a veszélyhelyzet, és még sorolhatnám.


És ez a "lány" a leendő munkaerőpiac tagja. ????


És mivel kb. 14 évesnek képzeltelek a kérdés alapján, nem lepődök meg, hogy alkohol egyáltalán szóba se került.

Mivel a Marlenka rendkívül édes sütemény, elég nehéz, tartalmas desszert, mindenképp valami könnyű, citromos, enyhén ízesített üdítő illik hozzá. Mellesleg remélem, nem nyáron van a "szülcsinapcsid", mert hőségben nem igazán esik jól ilyen nehéz torta. Ez igazi őszi-téli finomság.

2021. aug. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!