Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Alpro szója tej meddig áll el...

Alpro szója tej meddig áll el hűtés nélkül?

Figyelt kérdés

#hűtő #szójatej #hűtésnélkül
2021. aug. 30. 08:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
A szójaital addig áll el, amíg rá van írva a dobozára. El kéne olvasni! De felbontás után a hűtőben kell tartani. Ez igaz a többi, növényi alapú tejpótló italra is.
2021. aug. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kioktatást. Azt tudom, hogy hűtőben meddig áll el.

Az érdekelne, hogy hűtés nélkül meddig. Egy óra, egy nap...

2021. aug. 30. 09:01
 3/13 anonim ***** válasza:
14%
1-es vagyok. Mint írtam, a dobozon rajta van a szavatossági idő. Amúgy ezek is hónapokig elállnak, mert tele vannak nyomva tartósítóval. A szavatossági idő általában a doboz tetején található.
2021. aug. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de engem felbontás után érdekel. :)
2021. aug. 30. 09:18
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Sok mindenre rá van írva, amit en például nem rakok utána hűtőbe :D Ilyen nálam a savanyított jalapeno paprika.. Meg kell enni 5 napon belül és hűtőben kell tartani. Én csak pörköltbe szoktam dobni párat meg a pikánsabb ételekbe és nyilván nem fogy el.. Legalább 3 hónapja használom és ugyanolyan íze van. De egy "tej" mondjuk lehet más.. Ha nyaralni vagytok vagy itt ott, esetleg tedd be a szekrényben vagy este rakd ki az ablakba :D Butaság de kint elég hideg van már este. Szerintem az is elég 1-2 napig.
2021. aug. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
Egy napnál később nem próbálkoznék, de még nem próbáltam. Biztonsággal inkább 10-12 órát mondanék.
2021. aug. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
#1-#3 ami a dobozra rá van írva az felbontatlanul értendő. és a felbontás utáni dátum is hűtve értendő. a kérdező felbontottan, hűtetlenül akarja tárolni
2021. aug. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Én kirándultam is vele felbontás után(zabtej volt mondjuk), felmelegedett, órákig állt a napon de utána lehűtöttem és semmi baja nem volt.
2021. aug. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13%

8-as, persze, mert nem tej, hanem vizezett növényi izé. Bár a növény a legkevesebb benne. A mandulaitalban konkrétan 3,5% (!) mandula van. A többi víz, aroma, színezék meg tartósítószer. 99%-a víz, ezért nincs íze.


Amúgy nem tejek, nem is írhatják rá. Zabital, mandulaital, rizsital, stb. NEM TEJEK! Tessék leszokni a tej elnevezésről! Tej az, ami állatból jön!

2021. aug. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Jaja, vágom, hogy nem tej. De ezentúl is annak fogom hívni ha kiakaszt ez téged, ha nem :D
2021. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!