Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Fondantot lehet önmagában enni?

Fondantot lehet önmagában enni?

Figyelt kérdés
Nekem még új ez a cucc és kivettem belőle kicsit, megkóstoltam és nagyon ízlik bár kicsit sőt nagyon édes de finom. Kint hagytam a szobámban és kis idő után keményebb lett. Sima fehér színű. Ilyen dr.öetkeres nyújtható fondant massza. Önmagában ha így csak kivettem a dobozból ehető? Nem lesz tőle bajom? Tökre finom így rágcsálni néha.

2021. szept. 5. 01:53
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
ehető, de ne sokat, hasmenésed lehet tőle.
2021. szept. 5. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, de nem túl egészséges, gyakorlatilag tömény cukor. Plusz a boltiban pár mesterséges alapanyag van ezen kívül, de a házi se sokkal jobb.
2021. szept. 5. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Ezzel a lendulettel a krisztalycukorbol is kanalazhatnal neha egyet! :)))
2021. szept. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, persze, de baromi tömény.
2021. szept. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
3-mas, apám szokott, mikor kávét főz magának. Anyum is próbálta leszoktatni, én is, de nem hagyja abba. Szerintem undorító szokás, meg a cukor nem ingyen van.
2021. szept. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%

Lehet enni belőle, de az kb teljes egészében cukor.

Nem kéne túlzásba vinni.

2021. szept. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!