Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A Tesco TV-reklámban hirdeti,...

A Tesco TV-reklámban hirdeti, hogy 900 forint/kg a sajt jelenleg akcióban. Ha másra nem is, pizzára, melegszendvicsre jó lehet? Ha esetleg valaki már vett, mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Onnan indulok ki, hogy pl. a Spar-ban 20 deka 450 ft körül mozog, de az is csak sima Trappista sajt. Érdemes megvenni?

2021. okt. 23. 12:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Melegszendvicsre, pizzára, stb teljesen jó. Szal ehető.
2021. okt. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1., köszi! De mivel gurigában van, meg kell venni az egészet. Esetleg rántani is jó lehet vajon? Nem lesz túl gumis?
2021. okt. 23. 12:44
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Azt nem tudom. Nem ettem rántva. De amiket felsoroltam arra biztosan jó volt.
2021. okt. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%

Azt a valamit sajtnak nevezni kimeríti a csalás fogalmát.

Ilyen szart meg nem ennék. Max. ha háború van és máskülönben éhen halnék.

2021. okt. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%
Ilyen árban általában a növényi "sajtok" vannak. Melegszendvicsre én azt használok.
2021. okt. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
4: Én is ezért csodálkozom. 5., Nem növényi..
2021. okt. 23. 13:02
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Ez amúgy milyen sajt? Megnéztem az online bevásárlást és az akciós újságot is, de nem találtam ennyiért sajtot.

A spar meg nem olcsó hely, kb bárhol találsz trappistát 2200-nál olcsóbban.

2021. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
aminek már sajt elnevezése van annak meg kel felelni dolgoknak, szóval annyira nagyon borzasztó nem lehet, attól függ mihez vagy szokva. én ettem már olyat ami úgy nézett ki mint egy sajt, de pizzafeltét volt a neve és valami borzalmas ízú volt így magában hidegen
2021. okt. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Anyum kérdezte tőlem, hogy érdemes-e megvenni. A reklámot én sem láttam még. Tesco-t mondott, és annyit, hogy kilencszáz-akármennyi egy egész. Nem újságban, nem neten, hanem tévében. Nem együtt lakunk, pont ezért kérdeztem tőletek, mert ha így van, és valaki már vett, azt írja, elmegy, akkor vennék én is, meg neki is.
2021. okt. 23. 13:52
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Lehet nem a Tescoban, lehet nem is sajt, lehet nem is 1kg, a többi meg lehet stimmel....
2021. okt. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!