Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A Reese's nevű édességet...

A Reese's nevű édességet itthon hol tudok venni? (Fehérváron Siófokon vagy Pesten)

Figyelt kérdés

2021. nov. 1. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
99%
Müller, tesco és néha a metroban is van
2021. nov. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fehérváron az Intersparban (a Budai úton). Nagyon ritkán a Tescoban is van, de az Interspar a biztosabb.
2021. nov. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Budapest:

Tej pékáru kávé tea grocery, Damjanich u. Nagy választék volt amikor legutóbb ott jártam, cserébe golyózik az ember szeme az áraktól.


Aréna Pláza, London Gourmet


Tesco Extra Váci út, de ott elég alap dolgok vannak csak

2021. nov. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
British Store, Budapesten van boltjuk, de akár online is rendelhetsz. Az árak néha elég húzósak, de egész jó dolgokat árulnak.
2021. nov. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Müllerben szoktam venni.
2021. nov. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

A Reese's egy márka, azon belül számos termékkel (persze mindegyik mogyoróvajas). A sima eredetit manapság már bármelyik hiperben kapni.


A ritkábbakat a már említett helyeken túl a Culinarisban is megtalálod.

2021. nov. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, sikerült találni😉

Sima eredeti érdekelt első sorban, én sajna ahol eddig próbálkoztam ott nem voltak. De így már találtam 😋

2021. nov. 3. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!