Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol kapható a zacskós levesekb...

Hol kapható a zacskós levesekben lévő tészta külön?

Figyelt kérdés

Mint a smack, soba, vifon, stb.

Külön lehet venni valahol Pesten, vagy rendelni ilyen tésztát?

Köszönöm!



2021. nov. 7. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Ez engem is érdekel
2021. nov. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Hát veszel egy csomó zacskóslevest, a titkos port kibaszarintod a tésztát pedig összerakod.
2021. nov. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Ázsiai élelmiszer boltokban, de néhány vegyesboltban is láttam már. De pl Budaoesten a Dunapandában, a Rákóczi téri ázsiai boltban biztos, hogy van.
2021. nov. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Aldi és lidl ázsiai heteken (mie tészta) ill auchan ázsiai szekcióban


tescoban és ecofamiliban van rizsmetélt, ami a pho instant levesekben van


Amúgy ázsiai élelmiszerboltok pl ázsia bt

2021. nov. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha pedti vagy, akkor az ázsia bt boltjába mindenképp menj el, rengeteg ázsiai tésztaféle van
2021. nov. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ázsiai élelmiszerboltokban, de még olyan diszkontokban is, amikben a tulaj kínai/vietnámi.


Nem lesz zacskósleves méretű porciókra szedve, se nem hullámosítva vagy gyárilag előfőzve (tehát ne várd, hogy 3 perc alatt készüljenek el), de attól még ugyanaz.


A koreai élelmiszerboltokban (K-Mart) pár éve volt natúr tészta minden levespor nélkül, zacskós formátumban, viszont pár éve nem láttam. A márkára nem emlékszem pontosan, valami O-betűs volt, egy nagyon egyszerű sárga-kék csomagolásban.

2021. nov. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Auchanban is van mie, ill rizstészta is
2021. nov. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!