Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szeretsz bevásárolni? Odafigye...

Szeretsz bevásárolni? Odafigyelsz a változatosságra például az élelmiszereknél?

Figyelt kérdés
Életkor, és nemet is írjatok.
2021. nov. 17. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Gizike 69 és nagyon :))
2021. nov. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Utálok vásárolni, mert gluténérzékeny vagyok. Minden szarnak el kell olvasni a címkéjét, hogy mi van benne. A kedvenc kajáimat nem ehetem már. A legtöbb gluténmentes étel Q drága, vagy íztelen, vagy full cukros.

A vásárlás egy fölösleges rossz amit heti 1x letudok minél rövidebb idő alatt.

A változatosságra figyelek, de szinte minden zöldséget és gyümölcsöt megtermelek itthon a kertben vegyszermentesen, télen veszek néha paradicsomot, paprikát, déli gyümölcsöt. Főzésnél figyelek hogy miben mennyi a vitamin, a cukor stb. És hogy két hétig legalább ne legyen ugyanaz az étel.

35N

2021. nov. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Nem szeretek bevásárolni. Egy feladat, amit megcsinálok, különösebben nem élvezem.

Változatosságra olyan módon figyelek, hogy eszem mindenféle típusú ételt, mert szeretem a változatosságot, de vannak bevált kedvencek, azokat váltogatom.

Sokszor főzünk otthon, nem szeretem a félkész, fagyasztott, menüs-rendelős ételeket.

2021. nov. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

Gyűlölök vásárolni. Kivéve a piacot, ott imádom azt a nyüzsgést, a városunkban elég nagy piaccsarnok van, tartozik hozzá egy ugyanakkora fedett kinti rész is. De elég belőle 3-4 hetente egyszer.


Nagyon odafigyelek rá, hogy mit veszek. Ráadásul a gyerek igen válogatós sajnos, így az a kevés, amit megeszik extra minőségűnek kell lennie.


36/N

2021. nov. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Szeretek, nem vásárolok változatosan, mivel iszonyatosan válogatós vagyok, alig van olyan amit megeszek
2021. nov. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Online vásárolok, menuterv alapján már olyan 9 éve. Szeretem, mert gyors, egyszerű, pontos, látom azonnal az akciókat. A kiszallitott áru mindig friss, jó minőségű.

Változatosan étkezünk.

46/N

2021. nov. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Én szeretek bevasarolni, nézelődni főleg a lidlben ahol mindig van valami újdonság. Igyekszem olyankor menni amikor tudom hogy kevesen vannak, a tömeget nem szeretem csak, egyébként egy órát képes vagyok elboklászni és szerintem változatossan vásárlok, nem mindig ugyanazt.

30/N

2021. nov. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Nem szeretek, de kell :D


Amikor lemegyek, gondosan összeírom előtte a listát és célzottan vásárolok.

Búzára-érzékenyként mondjuk nem könnyű, de mindegy.

2021. nov. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

Utálok vásárolni (mondjuk még mindig inkább élelmiszert, mint ruhát, attól a víz is lever, ha meglátok egy plázát már szívdobogásom van, pedig eskü nő vagyok), de rutinosan, tudatosan, lista alapján végzem és igen, odafigyelek a változatosságra (is).

45N

2021. nov. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
Annyira nem szeretek bevásárolni mert sok idő és gusztustalanul sok ember van a boltokban. Illetve mert egyre drágább az élelmiszer is. De valakinek muszáj csinálnia. Próbálok változatos lenni és egy ideje elkezdtem lecserélni egészségesebbre az alapanyagaimat. ( Emiatt még több idő mert bioboltbol veszek ezt azt)
2021. nov. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!