Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen italba, ételbe tudnám...

Milyen italba, ételbe tudnám belekeverni a tömegnövelőt, hogy finom legyen?

Figyelt kérdés

Szabályosan hányingerem van az összes ilyen shake-től. Jelenleg csokisam van, 6 adagot bírtam belőle, nagy kihagyásokkal... ma reggel már egy nyalás után öklendeztem, majdnem megfulladtam, szinte hánytam már. Valamilyen ételbe esetleg bele tudnám főzni, vagy csak a port beletenni? Próbáltam plusz fél liter kakaóval keverni, de egy idő után már úgyis undorító.


Előre is köszönöm a segítséget!



2022. jan. 5. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Egyél tojást, az a por egy hulladék, lisztkukacból gyártják.
2022. jan. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Süteménybe szoktam. Amikor diétáztam a rossz ízű fehérjéket tettem ilyen diétás túrós sütibe. Ha megtalálom, akkor elküldöm!
2022. jan. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

[link]


Bár nem értem minek erölteted, ha nem ízlik

2022. jan. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
Egyél kukoricát. A malacoknál, kacsánál, de a csirkénél is igen jól működik csak darálva.
2022. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Ezt a kérdést a "sport mozgás" kategóriába kellett volna kiírni, vagy oda kellene áttetetni, mert gondolom a hozzád hasonló fiatalok már jártak így, ahogy te, és van valami megoldásuk erre. Mi meg csak ötletelünk. Én például ezt a port valami muffin alaptésztába keverném bele, úgy, hogy a liszt, vagy valamelyik szilárd összetevő arányát meg ennyivel csökkenteném.
2022. jan. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Igen, agyaltam nagyon, hogy melyikbe menjen...


Ilyen muffinos vagy csokis keksz, ilyenekre gondoltam, hogy a tésztájukba mehet-e

2022. jan. 7. 16:04
 7/7 anonim ***** válasza:
töltelékanyag, mehet.
2022. jan. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!