Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Akik nem szeretik a zöldséget,...

Akik nem szeretik a zöldséget, leírnátok, hogy mit esztek ?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, hogy mennyire azonos vagy eltérő az étkezése az olyanoknak, aki szinte zöldség mentesen él. Ha esetleg egy két zöldség még is becsúszik, azok melyek ?

2022. jan. 27. 12:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Amit hajlandó vagyok megenni az a csirkemell néhány variációban, köretnek poros krumplipüré vagy rizs amihez néha teszek kukoricát, krumplit nagyon ritkán eszek.

Főként melegszendvicseken, pékcuccokon (amit én csinálok) és édességen élek. Évi kb 2 tv paprika fogy nálam.

A héten pl csak melegszendvicseket, csokikat, kekszet, fánkot, rántott sajtot és rizst ettem. Gyorsétteremben is kiszedem a sajtburgerből a hagymát és az uborkát, a pizzámon csak sonka sajt és max szalámi lehet. Gyümölcsöt is évente párszor eszek, ez ált. eper

2022. jan. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Szalámis kenyeret reggelire meg vacsorára. Néha nutellát. Ha zöldség akkor paprika
2022. jan. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem eszik zöldséget, az általában levest, vagy főzelékféléket sem fogyaszt?
2022. jan. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Es nem vagytok betegesek? :O
2022. jan. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%
#4 én ugyan eszek zöldséget, de azt el kell ismerni, hogy a legtöbb vitamin a patikában és nem a paprikában van.
2022. jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%

Minden nyers zöldséget utálok, de olyan szinten hogy a nyers paprika szagától hányni tudnék. Nyers paradicsomnak magját kikaparom azt megeszem.


Egy éve kezdtem változtatni levesben főtt zöldséget megeszem, rájöttem a brokkolit, karfiolt, gombát kelbimbót, kelkáposzta féléket imádom! :) Sütve főve mindenben megeszem.


Savanyúságban mindem jöhet, azt rakom a szendvicsekbe a nyers dolgok helyett.

Főzelékben is sokat megeszek, ma pl tökfőzelék lesz fasirttal.


De nyersen semmit sem tudok megenni.

2022. jan. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%
Én eszek zöldséget, csak amíg minden másból átlagos mennyiséget eszek, zöldségből minimálisat. Ez azt jelenti, hogy hetente egy karika uborka vagy egy cikk paradicsom jóízűen lecsúszik.
2022. jan. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
7. Az nagyon kevés, mert nekem egy étkezésnél is több csúszik le.
2022. jan. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Talán nincs összefüggés bizonyos dolgok utálata és kedvelése között.

Én összesen 2 féle zöldséget tudok megenni , a sárgarépát levesben, illetve a káposztát, majd minden formájában, persze nem nyersen.

A burgonya viszont a kedvencem, gyümölcsben meg az eper.


Húsételeket szeretem, de a halat utálom. Tésztaféléket, péksütiket szeretem, tejtermékeket szeretem. Ha minden összerakok, akkor is azt mondom, hogy vitamin szegényen élek, ezért veszek mindig pezsgőtablettákat,amivel pótolni tudom.

2022. jan. 27. 14:05
 10/14 A kérdező kommentje:
Talán négy éves lehettem, amikor meghúztam a 20 százalékos ecetet,akkor úgy éreztem megfulladok. azóta a savanyúságokra rá sem tudok nézni, pedig előtte ettem.
2022. jan. 27. 14:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!