Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Camembert sajt megromlik...

Camembert sajt megromlik ennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
Vettünk egy Tihanyi grill camembert sajtot, de siekrült úgy elásni a hűtőben, hogy el is feledkeztünk róla... most találtam meg 03.01-ig volt jó elvileg. Kibontottam, látszólag olyan mint szokott, szagról nem tudom megmondani mert olyan szúrós szaga van eleve. Szerintetek ilyen penészes sajt megromlik ennyi idő után? Honnan tudhatom, hogy romlott?

2022. márc. 9. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem romlott.
2022. márc. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb sajt, föleg a penészes tipusúak, a lejárat UTÁN lesznek igazán jók, érettek, elötte nem. Eleve megromlani nem tud, csak túlérni, akkor a szaga nagyon erös és a sajt meg folyik, de sok ínyenc szerint ekkor a legfinomabb!
2022. márc. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is így gondoltam, de azért mégis volt bennem egy kis félsz. :) Köszönöm a válaszokat!
2022. márc. 9. 11:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
VAn, aki direkt érleli, jóval túl a határidőn....
2022. márc. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lejárati idő nem azt jelenti, hogy romlott vagy nem feltétlen.Többnyire azt,hogy a tápértéke már lehet mem ugyan az.
2022. márc. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lejárat után lesz finom.
2022. márc. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, finom volt! :D
2022. márc. 10. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!