Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Magyarországon mikor és...

Magyarországon mikor és várhatóan hol lehet majd kapni étkezési rovarokat?

Figyelt kérdés
Szívesen megkóstolnám a tücsök-chipset vagy hasonló undiságot:D De most ezért nem utaznék el külföldre.

2022. ápr. 7. 14:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha az összefogás nyert volna, hamar betiltanák a húst vagy megemelnék az Áfáját.
2022. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
98%

Rendelj neten, én már ettem tücsköt. Semmi különös amúgy, fűszerezéstől függ csak, olyan, mint egy chips.

Ez miért politikai kérdés?

2022. ápr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Ha gyűjtesz magadnak tücsköt, te magad is meg tudod sütni. Jelenleg sajnos nem tudok olyan helyet, ahol kapni. (Ezzel nem propagálni tudom a rovarevést, én sem szoknék rá, de úgy vagyok vele, hogy aki ilyet akar enni, az hadd vegyen magának.)
2022. ápr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

1es, te már mindenben ezt látod? Menj orvoshoz.


2es, köszi.

Nemtom, itt tavaly elég sokat beszéltek erről a témáról, meg tulajdonképpen valamilyen szinten a politikának kell ezt beengednie, nem? Ha az ízéről kérdeznék, az ételek kategóriában tenném fel, de a mikorra kérdeztem, az meg szabályzásfüggő.

2022. ápr. 7. 14:20
 5/21 anonim ***** válasza:
97%

[link]


Írd be tücsök chips tudsz rendelni…több oldalon is vannak…

2022. ápr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
8%
Semikor és sehol.
2022. ápr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
46%
Most nem azért, de 70 gramm 830 forint😂. Ezzel akarják megoldani az élelmiszer válságot? Még viccnek is rossz. Különben is, mit eszel a tücskön? A kitinpáncélját? Vagy combját?
2022. ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
80%

#7 Ha nem értedz hozzá, minek dumálsz?

Egyébként azért ilyen drága, mert "különlegességnek" számít MO-n.

2022. ápr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

A tücsök csak eg ypélda volt, ez jutott eszembe, nemtom pontosan mik kerültek egyáltalán forgalomba Európában.


És amíg nem terjedt el, nyilván drága. De tény, hogy sokkal kevesebb terület és erőforrás kell ugyanannyi mennyiségű fehérje előállításához, mint mondjuk amit a marha ad. Speciel a marhatenyésztés már most sem fenntartható ugye..


Nomeg.. a világ lakosságának több mint 25%-a napi szinten eszik ilyesmit. Ha az amerikaiak hamburgerét, a kínaial tésztalevesét, a trópusi területek gyümölcseit eszem, akkor ezt miért ne próbálnám ki?

2022. ápr. 7. 14:37
 10/21 anonim ***** válasza:
70%
9. Kimondta hogy ne próbáld ki? Páran leírták hogyan juthatsz hozzá. Jó étvágyat! 😊
2022. ápr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!