Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mièrt van,egy gèpsonka csomago...

Mièrt van,egy gèpsonka csomagolásán egy kèjencen vigyorgó közèpkorú fèrfi látható??? Ez nem vissza taszîtó egy kicsit???

Figyelt kérdés
Tegnap reggel az egyik Reál ABC-ben vettem kèt darab csomagolt vákumcsomagolású gèpsonkát,aminek a csomagolásán egy szèp erdei táj,egy faház,ès egy elèggè kèjesen vigyorgó közèpkorú ősz hajú szemüveges fèrfi látható...Nos mivel 690-forintról,300-forintra le volt árazva,ezèrt vettem kettőt belőle a munkahelyemre szendvicset kèszîtettem belőle. A sonka nagyon finom volt.A pácolás isteni jó volt.Ma is azt ettem ebèdre a munka helyemen. Szóval jó áron,finom gèpsonkát kaptam,amire rá volt îrva,hogy 75%-sertès comb.Ès származási ország:Szerbia. Na ezzel semmi gond nincs,de a csomagoláson nem csak egy meseszèp erdei táj,egy faház,de egy szerintem elèggè perverzen vigyorgó fèrfi arca látható. Gondolom,hogy Ő kèszîtette a sonkát,vagy legalábbis a sonka pácot,egyedi alap anyagokból,ès eljárással. Most nem azèrt,de az idáig okè,hogy szèp erdei táj,faház...De azt a krapekot minek tettèk oda a csomagolásba,azt nem èrtem. Mèg ha sajt lett volna,ès mondjuk egy szèp mezőn legelèsző teheneket raktak volna fel,azt meg èrtem.De egy pácolt gèpsonka csomagolásán mit keres egy vigyorgó fèrfi???🤔🤔🤔Ez nekem magas,ezt nem èrtem. Lehet,hogy ezèrt árazták le,ezt a sonkát???🤔🤔🤔 Mert gondolom nem èppen bizalom gerjesztő,egy furcsán vigyorgó fèrfi,egy gèpsonka csomagolásán. Inkább mièrt nem,egy malacot tettek volna oda,az erdei táj,faház ès egy malacot...De mièrt egy fèrfit??! Ezr nem èrtem.
2022. máj. 25. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha bikinis nő lett volna rajta, az nem zavart volna? :-D
2022. máj. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, örülök hogy van időd ezen hisztizni.
2022. máj. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb pont ezért. Megjegyezted :D biztos, hogy legközelebb is megveszed anélkül, hogy kutatni kéne fejvakargatva, hogy mégis melyik volt a jó belőle?
2022. máj. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3-nál a pont! :)
2022. máj. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Ha állatot raknak hús termékre az szerintem morbid. Lehet sokan nem is vennék. Attól csak az lenne morbidabb, ha a feldolgozásra váró állatot raknák oda.


A fickó meg lehet amiatt vigyorog annyira kéjencen (a te szavaiddal élve), mert közösült azokkal az állatokkal.



Amúgy örülök, hogy ez a legnagyobb problémád az életedben. Szívből kívánom, hogy ez maradjon is így.

2022. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Ez jobb?


[link]

2022. máj. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te ugye nem vagy okos?
2022. máj. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Kaiseros pont úgy néz ki, mint én háromnapos kocsmatúra után.
2022. máj. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#8: Nem az a lényeg, hanem hogy kokárda+ferencjóska.
2022. máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!