Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Akkor már semmi értelme ma...

Akkor már semmi értelme ma gyümölcsösöt meg zöldséget enni?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy már annyira lecsökkent a 70 évvel ezelőtti színthez képest a gyümölcs meg zöldség vitamin tartalma, hogy alig van benne.

2022. jún. 13. 09:07
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
84%
20: na jó, itt válik végleg komolytalanná a dolog... Szendi meg a gyógyszernélkül weboldalak.... Full áltudományos bullshit mind!
2022. jún. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
72%
Megadnád, hogy hol olvastad ezt a hülyeséget????
2022. jún. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
79%
22 vok. Bocsi, most láttam, hogy megadtad a forrást. Javaslatom, hogy többé ne olvass ilyen sza..kat!!!
2022. jún. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:

20: na jó, itt válik végleg komolytalanná a dolog... Szendi meg a gyógyszernélkül weboldalak.... Full áltudományos bullshit mind!


Komolytalan max te vagy troll. Mire vitted az életbe, hogy ennyire eldöntötted, hogy kamu? Te is tipikusan az vagy aki itt próbálja kiélni az okoskodást miközben a való életbe max a tescoban pénztáros........

2022. jún. 13. 12:31
 25/50 A kérdező kommentje:

22 vok. Bocsi, most láttam, hogy megadtad a forrást. Javaslatom, hogy többé ne olvass ilyen sza..kat!!!



Érvelni tudsz miért hülyeség? Mert látom az nem megy. Meg írd már le mi a végzettséged meg mit dolgozol, hogy szakértőket lehülyézed, meg annyira nagy szakértőnek, főokosnak gondolod magad. Mire, arra, hogy pár cikket elolvasták a témában?

2022. jún. 13. 12:35
 26/50 A kérdező kommentje:

Ez egy kamu kutatás, amit évek óta szajkóznak az áltudományos hívek....


Ja ja kamu. Mert te aztán nagyon tudod........

Te a tudomány nagymestere még érvelni se tudsz.

2022. jún. 13. 12:41
 27/50 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen oldalaknak én sem igazán hinnék. Google scholar például, ha tényleg tudományos kutatásokat karsz olvasni/keresni.
2022. jún. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
68%

"Olvastam, hogy már annyira lecsökkent a 70 évvel ezelőtti színthez képest a gyümölcs meg zöldség vitamin tartalma, hogy alig van benne."


Ez ilyen hülye konteós "hír", aminek semmi valóságalapja sincs!

2022. jún. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:

Ilyen oldalaknak én sem igazán hinnék. Google scholar például, ha tényleg tudományos kutatásokat karsz olvasni/keresni.


Hagyjuk, teli van az internet ezzel a témával. Berakhatnák 50 különböző oldalról is cikket témáról ide akkor is kamu lenne neked...........

2022. jún. 13. 13:03
 30/50 A kérdező kommentje:

Ez ilyen hülye konteós "hír", aminek semmi valóságalapja sincs!


Már megint nem tudja megmondani miért kamu. Magyarázd el nekünk tudatlanoknak.

2022. jún. 13. 13:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!