Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mennyire vagytok lesokkolódva...

Mennyire vagytok lesokkolódva az élelmiszerárakon, amikor vásároltok?

Figyelt kérdés

Én nagyon. Mindig tudatosan vásároltam és főztem, menütervet csinálok, igyekszem nem venni felesleges dolgokat és kihasználni az akciókat, üdítőt egyáltalán nem veszünk, nasit is ritkán.


De azért nem szeretnénk krumplistésztán élni, továbbra is igyekszünk változatosan enni és a kisgyerekünknek természetesen mindennap van itthon friss gyümölcs (imádja, neki az a nasi), így viszont olyan elképesztően sok pénzt hagyunk ott a kasszánál tavalyhoz képest...



2022. jún. 17. 21:30
1 2
 11/16 NTBS ***** válasza:
88%
Nagyon.
2022. jún. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozò emberek vagyunk de lassan enni is alig lesz mit. Arròl ne is beszéljek diétàt kellene tartanom de az ahhoz kellö dolgokat nemtudom megfizetni. Szénhidràtcsœkkentett kenyér egy kis darab fél kg alatti 1000Ft. A zöldség gyümölcs az egekben.Sajtokròl lemondtam pedig imàdom.
2022. jún. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
#5 ma néztem hogy 100g teavaj (kissebb méretű) a legolcsóbb 660 Ft....
2022. jún. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
13. Akkor menj az aldiba v lidlbe, ott 250g-os csak 990.
2022. jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
48%

Nagyon drága minden, de ügyeskedve ki lehet fogni olcsón is azért dolgokat!

300Ft/kg vettem ma bio banánt spárban, mert szerintük ez már ronda. 450 volt a cukkini egyik nap!

A friss brokkoli fél kg 300 volt és a törzse is ehető zsenge.. ügyesen vásároljatok, sokszor jóval olcsóbb, ami nincs szem előtt! ;)

2022. jún. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%
szoftvermérnökként semennyire sem ^^ nem szoktam nézni az árakat, beteszem ami kell, és amit szeretek
2022. jún. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!