Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyiket szeretitek jobban,...

Melyiket szeretitek jobban, illetve szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés

2022. júl. 11. 19:40
A kérdező szavazást indított:
Nutella / Mogyorókrém
Mogyoróvaj
53 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Régen a Nutellát. De megváltozott pár éve a recept. Azóta nem jó.
2022. júl. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Mogyoróvajat egyértelműen, az mindig van itthon és hetente több alkalommal eszem. Egészséges és nagyon finom. A Nutella tömény cukor és pálmaolaj.
2022. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Persze, a mogyoróvaj egészséges :D istenem
2022. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Igen, a mogyoróvaj egészséges. Egy jobb minőségűben nincs hozzáadott cukor, pálmaolaj pedig egyikben sincs. Egy igazi mogyoróvaj 100% mogyoróból áll. Egészséges zsírforrás, magas a fehérjetartalma.
2022. júl. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
Mennyi ilyen lehet, aki komolyan ezt gondolja :D bámulatos. Igen, mert a zsír stb csak a feldolgozott kajákban és a chipsben van, ne zavarjon, hogy a mogyoró is az
2022. júl. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Pontosan, ahogy írtam is, egészséges zsírforrás. Pont ez a lényeg, hogy zsírt nem csak chipsből tudsz bevinni, hanem olajos magvakból is, ami nagyon nem mindegy, de szerintem neked magyarázhatom, inkább menj, egyél meg egy zacskó chipset :)
2022. júl. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
Élelmiszermérnök vagyok, te butuska :) gondolt csak azt, hogy a mogyoróban olyan szipi-szupi zsír van és edd kiló számra, menthetetlenül buta vagy, neked úgy is hiába magyarazná az ember :)
2022. júl. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Na ha ez igaz, akkor ezzel a helyedben pont nem dicsekednék :)

Élelmiszermérnökként remélhetőleg tudod, hogy mogyoróvajat nem eszünk kilószámra. Én pl. naponta egy kiskanálnyit szoktam. De akinek élelmiszermérnökként magyarázni kell a mogyoróban és a chipset található zsír közti különbséget, az úgy is menthetetlen. További szép estét :)

2022. júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13%
Ugye tudod, hogy ezzel a kommenteddel is a saját tudatlanságodat bizonygattad megint? :) nézz már utána könyörgöm
2022. júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
Egyiket sem
2022. júl. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!