Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen édesség vagy nasi,...

Milyen édesség vagy nasi, amiből irtó sokat megtudnál enni?

Figyelt kérdés

2022. júl. 28. 17:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Nagymamám rétese. Sajnos már csak emlékeimben él.
2022. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Nachos sajtmártással
2022. júl. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Következő szülinapomig összegyűjtök annyi pénzt, hogy vegyek magamnak egy púpozott furik (ami nem talicska!) mennyiségű kókuszos kinder pinguit.


Először kibontom az összeset, ahogy számoltam, az belemegy kb. 4 db nagy zománcozott vájlingba (ami nem tál!)


És utána beleesek fejjel, mint egy pszichopata kuvasz a fressnapfos tápba, és az összeset megeszem egyszerre!

2022. júl. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

Hármas, kérlek töltsd fel youtube-ra, és előre is boldog szülinapot!!


Az én gyengém a meggyes-diós rétes.

2022. júl. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Kesudió, chillis lime-os chips
2022. júl. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
Sima CBA-s sós chips :"D Ami úgy édesség, az meg még a Kinder Bueno, bár a Kindernek igazából minden csokija eteti magát. :D
2022. júl. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Kókuszgolyó
2022. júl. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Madártej. Vanília fagyi.
2022. júl. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Őszintén, én imádok enni és az édességet is imádom. Tudom magam kontrollálni, szóval nem arról van szó, hogy mindig csak zabálok, ilyenről szó sincs. Viszont imádok enni, és én mindenből megtudnák enni egy csomót, ha tehetném. Mármint, pl. rétes, de akkor a kókuszgolyóból is, de bármilyen torta, akár oroszkrémtorta, akár valami gyümölcsös torta, de madártej, meg minden simán jöhet, de akkor chips, sós rúd, magvak... sajnos nagyon sokat tudok enni, régen emiatt volt is rajtam túlsúly, és most már nem vagyok túlsúlyos, és tudom magam kontrollálni, de ettől függetlenül, nekem nagyon nagy a gyomrom, főleg ha az édességekről van szó.
2022. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Az az igazi keserű csokifagyi


Kávés fagyi


Nutellás banános toastie


Lindt narancsos feketecsoki


Csirkés chio


Cool Doritos meleg mozis sajtszósszal

2022. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!