Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen édesség vagy nasi,...

Milyen édesség vagy nasi, amiből irtó sokat megtudnál enni?

Figyelt kérdés

2022. júl. 28. 17:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Sok-sok-sok jó rumos, mazsolás puncs vagy sóskaramell fagyi vagy jégkrém, (legjobb lenne vegyesen) és gesztenyepüré tejszínhabbal.

De minden édességet szeretek, csak korlátlan mennyiséget a leírtakból tudnék enni.

2022. júl. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Sós karamellás/pisztáciás fagyi, bármilyen olajos mag, mogyoróvaj, kinder csoki, lindor csokigolyó (sós karamellás és pisztáciás, nem vagyok egy bonyolult lélek).
2022. júl. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Kinder pingui, sajnos még nem találtam meg azt a határt, hogy "na ennyi elég"
2022. júl. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Kinder bueno csoki.
2022. júl. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok nassolós, de karácsonykor ott a szaloncukor! Azt amíg van!
2022. júl. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Én is fagyi, jégkrém kedvelő vagyok, de itthon mindenki az.

Madártej

Tiramisu

De legfőképp nejem meggyes piskótája! (régebben anyukámé volt még ilyen finom, amíg még élt. Almás pitéje és túrós batyuja volt még a nagy kedvencem.)

2022. júl. 29. 16:39
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg túlevéssel le lehet szoktatni az embert valaminek a túlzott fogyasztásáról.

Eddig egyetlen sikeres kisérletem volt. A lányom kiskorában több cukrot fogyasztott, mint amennyit én egészségesnek gondoltam. "Na itt a cukor, egyél, amennyi csak jólesik!" - a részletekre nem emlékszem, régen volt.

Tömött magába annyit, hogy meglepődtem, miért nem telik el vele. Látszólag nem volt semmilyen hatása az akciónak. Csak hosszú távon észleltem, hogy jelentősen kevesebb cukros dolgot fogyaszt, mint előtte.

Azért talán jobb nem kisérletezni, nehogy valaki beteg legyen!

2022. júl. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Gumicukor
2022. júl. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!