Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Az átlag magyar kenyereknek...

Az átlag magyar kenyereknek milyen a sikér tartalmuk?

Figyelt kérdés

Egy 10-es skálán mennyire jó minőségűek a kenyerek?



Inkább süss magadnak válaszokat nem kérek köszönöm!



2022. aug. 14. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Silány de legalább drága.
2022. aug. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Zalacós finom.


De a többi tényleg gyenge. Lidl-ben volt régebben egy másik, de azt már nem árulják.

2022. aug. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
78%

Mennyire jó minőségűek? Tavaly vittem egy szeletet amikor horgászni mentem, mert emlékszem gyerekkoromból, hogy apróhalak csalogatásához kiváló. Hát, bakker a halak nagy ívben, méla undorral kerülték el a kenyeret. Dolgom végeztével a merítőszákkal alányúltam és EGY DARABBAN kiemeltem. Szét se mállott a 2 órás áztatás után. Gumis, nyúlós vacak lett belőle. Kiraktam a gazba, gondoltam a hangyák majd örülnek neki. Másnap mentem, a kenyér ugyanúgy ott volt, a közeli hangyabolyból egyetlen egy példány se vetemedett arra, hogy egyen belőle.

50 éve a nagymamám még maga kovászolta és sütötte a kenyeret. Abban nem volt más, mint liszt, só, meg víz. 15 éve a vőm másodállásban egy pékség kiszállítója volt, így rálátott a dolgokra; nyolcféle ismeretlen adalékanyag került a kenyérbe.

2022. aug. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
79%
A magyar búza világminőségű. Az USA importálja a búzánk, hogy azzal javítsák fel az ő gyenge minőségű búzájuk. Irónikus hogy idehaza sokszor nem jut a saját búzából ezért
2022. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!