Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szlovákiában határ mellett...

Szlovákiában határ mellett Nógrád megye felé mennyibe kerül most egy fél kg-os túró, vagy egy nagy 700-800 grammos vödrös 20% os tejföl?

Figyelt kérdés
Valaki tudna válaszolni esetleg aki arrafelé él?

2022. okt. 15. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Ha te az olcsóbb túróért képes lennél a határra utazni, mondjuk akár 50 km-t is, add hozzá a túró árához a benzinköltséget, vagy a vonat, busz oda-vissza jegy árát is.
2022. okt. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

felmész az ottani boltláncok honlapjára, és megnézed...


jednota, billa, stb.

2022. okt. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Arrafelé lesz dolgom nemsokára, és ha már ott vagyok miért ne utaznék át ha megéri?


Köszi a másodiknak! Jöhetnek még boltnevek vagy ha arrafelé lakik valaki, küldhetne képet is köszönöm!

2022. okt. 15. 10:42
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és ne borulj ki első válaszoló, de Zalába is szoktam járni három négy havonta egyszer....
2022. okt. 15. 10:44
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

#3: külföldre mész egyedül, de a google térképet nem tudod kezelni...?????


Rázoomolsz arra a környékre, és azonnal látni fogod a boltokat.... Annak megfelelően megtalálod a honlapjaikat is.

Nehogy már mi guglizzuk ki helyetted az infót...

2022. okt. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5 kérdés értelmezés megy? Kértem bárhol is olyasmit, hogy bármit is guglizz ki? Szociopata ktsg!
2022. okt. 15. 11:47
 7/9 A kérdező kommentje:

Segítek bár inkább szakember segítsége kéne neked Ötös válaszoló!


"Valaki tudna válaszolni esetleg aki arrafelé él?"

"Jöhetnek még boltnevek vagy ha arrafelé lakik valaki, küldhetne képet is köszönöm!"

2022. okt. 15. 11:50
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

De kár, hogy most látom a kérdést, múlt héten Párkányban voltam a lidlben. Hasonlóak az árak, mint itt, de pl. ami nálunk hatósági áras, az ott jó drága. Túrót pont nem néztem, de a tejföl ugyanolyan drága, mint itt, feltételezem a túró is. A sajt is ugyanannyi, de akciósan sikerült vennem egy darab goudát, annak a kilónkénti ára így 2800 körül volt akkor. Wc papír 4 rétegű 16 tekercs volt 2000 forint körül. Itthon a lidl-ben a 20 tekercseset 4500-ért láttam, no komment...

Étolajat néztem még, az közel 1200 forintnak megfelelő összegű. Cukrot ott vettem, mert beleuntam, hogy itthon nincs, vagy 1-2 kg-ra van korlátozva, és mivel többet főzök, és sütök itthon, mint eddig, így kellett nagyobb mennyiség. 320 körül van, és nincs rajta semmilyen korlátozás. A 1.5%-os tej akció nélkül szintén 320 körül, nincs korlátozva a mennyiség. Coca Colát is ott vettem, mert ha nem is sokkal, de olcsóbb volt mint itthon.

Ja, és nyáron ha arra jártunk, bementem gyümölcsért, mert a barackoknak pl 5-600 volt kilója, nem 900, meg 1200, mint nálunk.

2022. okt. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi nyolcas!
2022. okt. 21. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!