Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A "nyers" hús fogyasztása...

A "nyers" hús fogyasztása rosszabb, mint a feldolgozatlan lisztből készült ételeké?

Figyelt kérdés

A családban állandóan vita megy erről.

Én nagyon szeretem a marhahúsból készült ételeket, különösen a tatár beefsteaket, bélszínt, marha steak.Habár az áruk miatt nem eszek minden héten ilyesmit.

De, például az egyik magyar hamburgerhálózat is úgy csinálja a húst a burgerba, hogy nem süti át teljesen,hanem még rózsaszín a közepe.


Egy családi ebédnél én tatár beefsteakat rendeltem és a családtagok szinte sokkolva voltak,hogy én nyers húst eszek.

Hiába magyaráztam,hogy a marhahúst meglehet enni nyersen, viszont a csirkét, sertést, kacsát...stb már nem.



Amit ők nagyon erőltetnek és én nem eszek meg, az a teljeskörűségű, graham lisztből készült péksütemények.Nagyon rossz ízűek számomra.A liszt itt nincsen teljesen feldolgozva.


2022. nov. 1. 12:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Marmint hogy' erted hogy nincs feldolgozva? Van neked a leghalvanyabb fogalmad is arrol, hogy hogyan keszul a liszt?


Ertem en hogy nagyon meg akarod mutatni a csaladtagoknak hogy mekkora nagyfiu / nagylany lettel es mar tatarbifszteket eszel, de legalabb mjnimalisan nezz mar utana hogy mi mibol van mielott butasagokat beszelsz.

2022. nov. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
🤦🤦🤦🤦
2022. nov. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

"Mármint hogy' érted hogy nincs feldolgozva? Van neked a leghalványabb fogalmad is arról, hogy hogyan készül a liszt?"


Szerintem úgy értheti, hogy nincs átsülve a pékárú.

2022. nov. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
#3: az mindjart mas, akkor nem irt hulyeseget. Vagy varjal csak... de, az is hulyeseg.
2022. nov. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

"Vagy várjál csak... de, az is hülyeség."


Akkor bizonyára az én ízlésemmel is probléma van. Ugyanis magam is gyakran találkozok félig átsült pékáruval.

2022. nov. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Persze nyilván rosszul fogalmazott, de attól még van benne valami.
2022. nov. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
De nem, nincs benne semmi, altalanosan nem lehet kijelenteni hogy suletlen vagy nem teljesen feldolgozott a liszt a kenyerben, legyen az Graham-lisztbol vagy barmi masbol keszult mert ez csak egy egyedi esetbol leszurt rossz 'kovetkeztetes. Ha netan rendszeresen rossz kenyeret veszel, akkor vagy h.lye vagy ha visszajarsz ahhoz a pekhez, vagy eletkeptelen mulya birka aki nem mer szolni h. valami nem oke.
2022. nov. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

"Ha netán rendszeresen rossz kenyeret veszel, akkor vagy h.lye vagy ha visszajátssz ahhoz a pékhez, vagy életképtelen mulya birka aki nem mer szólni hogy valami nem oké."


Sajnos nincs lehetősége mindenkinek "elit" kézműves pékségekbe járni. A többiben meg hiába reklamálok, mert attól még nem lesz olcsóbb az energia.

2022. nov. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Semmi szukseg az 'elitezesre'. Ha azert nem sul meg a kenyer mert 'draga' a gaz, akkor adja annyiert amennyiert megeri. A haborgokat meg lehet egyenesen a minielnokhoz iranyitani, hogy vajon miert vasarolja 4x aron a gazt a ruszkiktol.
2022. nov. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Semmi szükség az 'elitezesre'. Ha azért nem sül meg a kenyér mert 'drága' a gáz, akkor adja annyiért amennyiért megéri."


Sajnos ő sem tudja olcsóbban adni, mert neki is egyre magasabb költségei vannak. Ez a fránya infláció már csak ilyen.


"A háborgókat meg lehet egyenesen a minielnökhöz irányítani, hogy vajon miért vásárolja 4x áron a gazt a ruszkiktól."


Sajnos ez sem megtörténni, mert ugye cserébe ő véd meg minket minden gonosztól. 😂

2022. nov. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!