Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Párom (27 éves ) azt állítja...

Párom (27 éves ) azt állítja már napok óta hogy ő régebben evett Epres és Csokis Cheetost ,ami a helyi kisboltba volt. Én nem emlékszem ilyenre neten se láttam ilyet. Valaki emlékszik ilyenre ?

Figyelt kérdés

2022. nov. 16. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Magamtól eszembe nem jutott volna, de így, hogy mondod, a csokis halványan felrémlett. De mérget nem vennék rá.
2022. nov. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Talán valami "szezonális termék" lehetett. Amit piacra dobtak, de a hozzáfűzőt remények már nem váltotta be. Mostanában is találni ilyeneket.
2022. nov. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Epres nem rémlik, de csokis egyszer tényleg volt. Valami limitált halloweeni limitált kiadású dolog volt, direkt csontváz formájúra készítve, de nem volt nagy sikere, így tudtommal többé nem is került a polcokra.

[link]

2022. nov. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Én emlékszem, elég fura volt, nem is sokáig lehetett kapni.
2022. nov. 17. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem emlekszem hogy pontosan cheetos volt-e, de az millio szazalek, hogy volt epres/csokis es talan egy harmadik izu chips regen😀 raadasul eleg nepszeru is lett😀
2022. nov. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
6-os vagyok, en is abbol a korosztalybol vagyok, mint a parod. Kerdezo, nem lehet h te tul fiatal vagy es emiatt nem emlekszel? Szerintem ez kb 20 eve volt, ha nem tobb
2022. nov. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Kozben utana neztem, es talaltam egy masik kerdest😀 valoban letezett:


https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__egyeb-kerdesek..

2022. nov. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt, epres, csokis és vaníliás.
2022. nov. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

En is emlekszem, nagymamam vette mikor nala voltam, szornyu ize volt szamomra:)

26 leszek

2022. nov. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!