Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Édesség doboz az usa candy-től?

Édesség doboz az usa candy-től?

Figyelt kérdés

Rendelt már valaki? Milyen volt?

A gyerekeim régóta szeretnének ilyesmit, csak félek, hogy esetleg nagy csalódás lenne-


(ilyenre gondolok: [link]


2022. dec. 11. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

A leíras üres..

Mi van benne?


Sztem baromi draga.... ezek az amcsi edessegek minősegileg sehol sincsenek az általunk megszokott finomsagokhoz kepest...

2022. dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Youtubeon találsz róla videókat, amikben kipróbálják, elmondják a véleményüket.
2022. dec. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ ízlik-e nektek majd…


A Resse’s csoki termékeket viszont nagyon ajánlom, a lényege hogy sóskaramellás de több féle textrurában adjàk akár a mini muffin formájút, vagy ami földimogyoró darabokkal van, vagy ami olyan mint a Kit Kat…

2022. dec. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Belenéztem pár videoba, inkább kihagyjuk.


#3 pont a sóskar.ás dolgokkal vagyunk úgy, hogy nehéz rosszabbat taláni 🤢

2022. dec. 12. 10:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

“ 3 pont a sóskar.ás dolgokkal vagyunk úgy, hogy nehéz rosszabbat taláni 🤢”


Különbözőek vagyunk. Ez más fajta sóskaramellás ez nem a kommersz balkáni fajta noname cucc… kb olyan mint a konkurens Snickers bár ha azt se szereted akkor felejtős, bár mint mondtam ebbe van több fajta…

2022. dec. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jók vannak benne, ha szeretitek ezeket az édességeket. Többféle, finom, érdekes...stb. Egyszer mindenképp megéri megvenni és kipróbálni. :)
2022. dec. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!