Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mennyire káros?

Mennyire káros?

Figyelt kérdés
Imádom a savanyú ízt, ritkán szoktam egy feles pohárnyi ecetet meginni. Ez mennyire káros?

2023. jan. 6. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
10-20 százalékosat töményen? Az már azért megmarhatja a nyelőcsövet, gyomrot, gyakoribb fogyasztása meg komolyabb dolgokat, fekélyt, stb.
2023. jan. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerinted okozhatott gondokat, ha legalább 10 éve így csinálom? Ha ez káros, akkor az mennyire, ha nagyon ecetesen eszek ételeket?
2023. jan. 7. 00:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok orvos, de ha nincsenek szervi tüneteid, akkor nem hiszem, hogy nagy a gond. Vannak akik szeretik a savanyút, de azért óvatosan bánj vele. Szerintem már a 10 százalékos is maró ízű, én nem tudnám meginni.
2023. jan. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy éppen savhiányod van és ezért kívánod. Ellenkező esetben meg nem szerencsés, akkor ráerősít a meglévő problémára. De ezt szerintem éreznéd
2023. jan. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szereted a savanyú ízt akkor inkább olyan ételeket keress amikben ez megtalálható, ne a sima ecetet idd
2023. jan. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!