Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A szaloncukrot el lehet...

A szaloncukrot el lehet tárolni karácsonyig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megmaradt vagy 4-5 kg szaloncukrom. Többféle ízben. Szeretném eltenni jövő karácsonyra. Hogyan lehetne úgy tárolni, hogy elálljon? Pl ha vákumfóliázva elteszem eláll? Hűtőben? Vagy hogy ajánljátok?


2023. jan. 7. 21:27
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
92%

4-5 kg szaloncukor? El nem tudom képzelni, mennyit vettetek eredetileg, ha ennyi megmaradt :)

Ahogy a többiek is írták: végülis el lehet tárolni jövő karácsonyig, de túl nagy élvezeti értéke nem lesz, ha akkor próbálod megenni. Pocsék lesz.

2023. jan. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
39%
Lehet, hogy az előző karácsonyról maradt, csak most leakciózták, azért vettek belőle ennyit!
2023. jan. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Karácsony után megmaradt a sok szaloncukor leárazták ilyen 800 forintokra, én meg felvásároltam.
2023. jan. 7. 23:15
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van itthon 1 éves szaloncukrom és még ehető amúgy, de nem hiszem, hogy jó ötlet lenne megenni. Mármint "ízben nincs változás" kategória aztán a hatásban kitudja..
2023. jan. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem eszitek meg?
2023. jan. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tavaly megmaradt egy doboz szaloncukrom karácsonyról, és csupán április volt mikor észrevettem, hogy maradt egy dobozzal, a lejárati dátumnak pedig február volt feltüntetve. Két különböző ízesítésű szaloncukor volt a dobozban, az egyik ízűből az összes megavasodott, a másik jó volt. Szóval na, már áprilisban avas volt az egyik fajta. Szerintem esetleg lefagyasztani?
2023. jan. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

13


Na jó..De 5 kiló szaloncukor az elég lehet akár 5 karácsonyra is.5 évig pedig semmilyen csoki nem áll el.

2023. jan. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megvetted, nem gondoltad, hogy nem fogy el?
2023. jan. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Jöttek át ismerősök, nagy a család. Gondoltam csak elfogy. Vagy ami megmarad az 1-2 kg lesz, azt meg elmajszolom, de áá. Szokták mondani, hogy jajj soha nem unnám meg ezt meg azt! Eddig én is így voltam a csokoládéval
2023. jan. 7. 23:39
 20/31 Darius- ***** válasza:
100%

Nézd, ha most learaznak egy superfeltétes csicsas ruhat, ami nekem nem kell, nem veszem meg a boltban ugy sem. Igy, hogy nem tudod mit csinalj vele ne vedd meg potyara, a pénzzel is kell tudni banni.

Igaz nekem lenne megoldas, bevinném a suliba és szétosztanam a gyerekek kozott. Ha nem tudod mind megenni oszd szét az ismeroseid kozt. Jovo télig le fog jarni a szavatossaga sajnos.

2023. jan. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!