Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Zabkeksz vacsorára?

Zabkeksz vacsorára?

Figyelt kérdés
Nem igazán diétázom, inkább csak súlymegtartás. Viszont arra mindig oda figyelek, hogy süteményeket, nassolnivalókat ne igazán egyek. De ma egy olyan hibába estem, hogy 3 méretes zabkekszet is megettem vendégségben vacsorára. Tényleg nagyon nagyok voltak, ezért is laktam jól 3 darabtól. Volt bennük étcsoki darabka meg ilyen gyümölcsök, meg hát persze cukor. Na de hogy az lenne a kérdésem, hogy keksz vacsorára probléma? Mert ugye sok helyen írják, hogy vacsorára ne együnk szénhidrátot, viszont ezekben a kekszekben abból volt bőven.

2023. febr. 18. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Sok helyen írják? Hol? Ja, a nőklapja meg hasonló, a dietetikához lószrt nem értő oldalakon.


Ízlett? Akkor egészségedre, és ne légy ilyen rigid, mert ebből alakulnak ki az étkezési zavarok.


Elsőnek én is csak a kekszeket skipeltem "vacsorára". Aztán lassan már semmit nem ettem.

2023. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez jó kérdés!
2023. febr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

A zabkeksz mennyi hozzáadott cukrot tartalmaz? Nézd meg


Ha igazi zab, akkor kell sok folyadék az elfogyasztása után.

Inkább reggelinek javasolnám

2023. febr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó, én úgy szoktam, hogy egy tepsiben berétegezem kókuszreszelékkel főzött vaníliapudinggal, az ha egybeáll, már elég is egy fél tepsi vacsira.

Kolbászos szendvics után, fojtásnak.

2023. febr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Étkezési zavarod van, az biztos.


Nem, nem probléma. Főleg ha nincs semmi bajod pl pcos.

Van benne rost, lassú sénhidrát, zsiradék. Talán lehetne több fehérje de nem diétázol hanem általanos egészseges életmodot tartasz. Ebbe siman belefer.

Es este ugyanugy kell szenhidratot enni. En refluxos vavyok, nekem konrketan kotelezo, pedig en dietazom tehat fogyasban vagyok.

2023. febr. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!