Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért nem kapható pilóta keksz?

Miért nem kapható pilóta keksz?

Figyelt kérdés

Már jó ideje alapanyag, illetve csomagolóanyagproblémákra hivatkoznak.

Van ötlet, hogy mi az az anyag ami olyan különleges, hogy nem lehetséges beszerezni gazdaságosan egy kakaós kekszhez?

Összeesküvés-elméleteket is várok.

Pl a fekete fehér amerikai márkát akarják jobban elterjeszteni keleten, és a pilóta útban volt



2023. márc. 20. 21:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
33%
Pilóta keksz? Elszállt az ára 🤣🤣
2023. márc. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
56%

Brüsszel felvásárolták az összeset, mert megtudták hogy ez Orbán kedvenc keksze, és ezzel bosszantják direkt.

Stop Büsszel!

2023. márc. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%

Most megnéztem az összetevőit (mert nekem van néhány csomaggal)

Liszt, növényi olajok, kakaópor, tejpor, méz, dextróz, búzakeményítő, só, térfogatnövelő, aroma.

Ebből mi az a különleges, ami másban nincs, nem lehet beszerezni? Az aroma az egyetlen, ami elég pontatlan megfogalmazás, mert milyen ízű aroma? Az esetleg nincs? A csomagolóanyag sem tűnik speciálisnak, de ha azon múlna, be tudnák csomagolni másba. Szóval szerintem valami szemétség van a háttérben.

2023. márc. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
Nem az van, hogy vége a gyártásának? Mintha ilyet olvastam volna, utolsó pár dobozzal többezerért adták el pont ezért.
2023. márc. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
45%
minden magyar hazai dolognak annyi ez a cél
2023. márc. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
Beérik lassan az amiért privatizacio zajlik , nincs áru drága energia nincs termés nincs melós a multik bármit megtehetnek . Függés , zsarolas , extra árak, idegen melosok, roborizácio, káosz , szép új világ/rend agyő .
2023. márc. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%

Egyetértek a kérdezővel, nekem ez már az elején is gyanús volt, ennyi idő alatt meg nincs olyan, hogy ne lehetne megoldani egy problémát, ha lenne rá akarat.


Szerintem ki akarják vezetni, hogy ne legyen az Oreo versenytársa (ugyanaz a cég).

2023. márc. 21. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Múlt heéten hirdette akcióban a cba. Engem is meglepett, de ott volt. (Budaörs)
2023. márc. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
A Sparban van egy csomó nálunk
2023. márc. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
8-as, 9-es, nem a vaníliáskarikával keveritek? Mert arra is az van írva, hogy PILÓTA Vaníliás karika. ez mindenhol van még most is. Férjem is mindig megszivat, vásárolunk, és jön, hogy van pilóta keksz. sietek oda gyorsan, erre látom, hogy vaníliás karika. És ezt minden alkalommal. Ha valóban pilóta keksz, ami két db keksz közepén csokikrémmel, akkor kérlek írjátok meg pontosan címmel hol láttátok.
2023. márc. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!