Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Pár fekete pötty a tejföl...

GaborKss kérdése:

Pár fekete pötty a tejföl tetején?

Figyelt kérdés
Korábban még nem tapasztaltam, két napja vásárolt tejföl tetején bontás után pár fekete pöttyöt vettem észre. Szavidő még egy hónap van rajta, végig hűtőbe volt. Ez mi és mitől lehet? Meg lehet ettől függetlenül enni?

2023. márc. 31. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Penész. Dobd ki.
2023. márc. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Pedig a dobozon nem is láttam sérülést, is itthon végig hűtőbe volt. Nem értem, mitől..
2023. márc. 31. 20:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
honnan vetted? vidd vissza a boltba
2023. márc. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Lehet megszúrta valami a záró fóliát és penészedni kezdett.Vagy visszaviszed de nem hiszem hogy blokkja megvan még.

Vagy lekaparod a tetejét.

2023. ápr. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
A penészedő ételeknek nem kaparjuk le a tetejét, nem vágjuk körbe és semmi ilyesmi!! Ki kell dobni minden esetben
2023. ápr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Vidd vissza a boltba.
2023. ápr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy van a fedélen egy pici sérülés, vagy megszakadt a hűtési lánc. Dobd ki, penésszel jobb nem szórakozni. Vagy visszaviheted ha még meg van a blokk.
2023. ápr. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem szabad felhasználni!

A penész nemcsak a tetején fejlődik, hanem láthatatlanul beszövi az egészet, az aljáig. Kuka.

2023. ápr. 19. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!