Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Budapesten kifőzdét/menzát...

Budapesten kifőzdét/menzát hol találok? Minimum ebéd kéne, meleg leves, második.

Figyelt kérdés
Koleszos vagyok és az összes emeleten foglalt a konyha, eddig voltam menzás + főztem is magamnak mert feneketlen a gyomrom. A félreértések elkerülése érdekében nem vagyok tulsújos, 76kg 185cm és nem hízok mert ilyen az alkatom, nem tudok mit csinálni, sokat eszek mert még fejlődik a szervezetem(vagy csak ezzel nyugtatom magam, lényegtelen). Nyáron dolgozok nehéz fizikai munkát mint diák, kevesebb mint 1 hónapot(június 16-tól július 7-ig). Nem étterembe akarok menni hanem valami táplálót enni ami kb 2000 forintbol megvan. Nem gyorskajáldát és/vagy junk kaját keresek mert akkor kb szendvicset is ehetnék egész nap. Ti hova szoktatok járni ha nem főztök magatoknak otthon?

#menza #kifőzde #meleg étel #budapest menza #budapest kifőzde #ocokaja1500
2023. máj. 24. 16:52
 1/6 A kérdező kommentje:
+ még annyi hogy puskáson van a kolesz, autóval el tudok menni, de zugló körzetébe lenne a legjobb
2023. máj. 24. 16:54
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Biztos kellett ez a szófosás ehhez a kérdéshez?
2023. máj. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sugárban Chicken Land, haziasan főznek néha van palacsinta is az a legjobb sztem

Sugár egyéb kajádái pl Continental

Vele szemben Árkádban is van csomó új étterem próbáld ki mind!

2023. máj. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
Túlsújos? Te vagy az, veszéj?
2023. máj. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
kinai? az van kb minden sarkon es laktato es szerintem egesseges is tud lenni ha normalisat valasztasz.
2023. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BringaManó ***** válasza:
100%

[link]

picit kilóg Zuglóból, de nézd meg, hátha...

2023. máj. 25. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!