Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A tej alapú fagylaltok mindig...

A tej alapú fagylaltok mindig jobbak/finomabbak mint a vizes?

Figyelt kérdés
2023. jún. 2. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ízlés kérdése.
2023. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy az elso irja
2023. jún. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Én pl nem szeretem őket :)
2023. jún. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, személy szerint én finomabbnak érzem őket. Lágyabb, könnyedebb a szerkezetük, kevésbé tűnnek jegesnek, mint a vizes alapú fagylaltok.
2023. jún. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Egyèrtelműen a tejes nàlam, de pl. a hugom ès anyu a vizeset szereti jobban, mert jobban bìrja a gyomruk, könnyebben emèszthető. De ha ìzt nèzünk, akkor mindenkèpp tejes.
2023. jún. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem.
2023. jún. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. jún. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a családban mindenkinek egyértelműen a tejes a bejövős. Az állaga is jobb, meg finomabb is, legalábbis nekünk. De nyilván kinek mi, de amúgy szerintem a tejes az talán népszerűbb lehet, de persze ahogy mindennél, itt is, ízlés kérdése. Van akinek x dolog jön be, a másik ember pedig pont úgy van vele, hogy bármit, csak ne azt az x dolgot kelljen ennie.
2023. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!