Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha kinyitok egy konzervet...

Ha kinyitok egy konzervet tényleg nem lehet benne tárolni már az ételt?

Figyelt kérdés

Azt hallottam valahol, hogy pl ha kinyitok egy konzervet azt átkell tenni egy műanyag vagy másmilyen edénybe, mert nem tudom mi lesz valami kémiai dolog.

És hogy nem egészséges.


De most belegondolva életem során ettm már konzervet a hűtőből ami ott volt 1-2 napig bennt kibomntva.


Most el kéne menjek orvoshoz?



2012. jún. 30. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:

En erröl nem hallottam.

A konzervaloszerek miatt nem a legegeszsegesebb, persze h jobb lenne, ha minden idöben frissen a kertböl szednenk.

Most komolyan elmennel vele az orvoshoz? majd ird meg, mit mondott! :D (es melyik osztalyra küldött tovabb...:D)

2012. jún. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kalifaszi guszti ***** válasza:
45%
a fém oxigén hatására oxidálódni kezd, ez nem csak egészségtelen, de az étel minőségét is rontja. amúgymeg ne egyél konzervet, tele van a piac minden jósággal..
2012. júl. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Köszi Guszti! Erre nem is gondoltam, pedig az alufoliarol olvastam valami ilyesmit.

1.

2012. júl. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!