Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Eléggé vékony vagyok és hízni...

Eléggé vékony vagyok és hízni szeretnék pár kilót. Mit egyek? Milyen ételektől lehet legjobban hízni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 10:26
 1/5 ivilicious ***** válasza:
47%

magas zsírtartalmú ételektől. ne junk foodot egyél összevissza,mert egészségtelen,leht egészségesen is hízni..olajos dolgok,tejszín..tészták!



[link]

2013. máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Magas szénhidráttartalmú kajáktól!

Zsírtól nem fogsz hízni! Az csak a koleszterin szintedet dobja meg! Vérzsír, stb.

Egyél fehér kenyeret, tésztát, rizst, krumplit, cukrot, meg persze mellé zöldség, gyümölcsök, halak, édességek, stb.

2013. máj. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom. nekem azt tanácsolták, hogy próbáljam meg növelni a napi kalóriamennyiségemet. És mellette még sportolj, mozogj!
2013. máj. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod, hogy hízz akkor ne nagyon sportolj, mozogj mellé egyből felrakódik egy két kiló.

Több kalória mennyiség bevitele kell mint amennyit a szervezeted eléget. Sporttal, mozgással égeted.

Szóval magas szénhidrát tartalmú kajákat egyél mellette persze sétálhatsz, gyalogolhatsz.

2013. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dj Chris válasza:
Ha fiú vagy, akkor vannak tömegnövelő szerek, amik nem károsak a szervezetre..A testépítők is használják, persze ők szteroidoznak mellé, de ez lényegtelen. A tömegnövelők nem károsak a szervezetre. 20 €-ért már tudsz kapni egy dobozzal. 2 hónap alatt akár 10 kg-t is fel tudsz szedni.
2013. jún. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!