Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi a különbség a tejföl és a...

Mi a különbség a tejföl és a finomföl között?

Figyelt kérdés
Ezt sohasem tudtam. Talán a zsírtartalom?

2013. júl. 24. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Az összetevők. (Pl. a tejfölben állati fehérje van (mert tejből van), a finomfölben meg növényi, max. tejpor van benne.?) Finomföl = tejföl ízű, és állagú termék, amit nem lehet tejfölnek nevezni, mert bizonyos összetevők hiányoznak belőle
2013. júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A finomfölnek nincs köze semmiféle tejhez. Így a vegának és a tejcukor érzékenyek is ehetik. Valami növényből van.
2013. júl. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dalmuskahh Hercegnőő válasza:
Túl sok különbség van köztük, de árban nagyjából egy árban vannak. Inkább tejfölt vegyél!
2013. júl. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Most már tudom mi a különbség. :)
2013. júl. 24. 14:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyi,hogy a finomföl nem tejföl, ilyeneket én soha nem veszek, talán azzal tudnám érzékeltetni, hogy tejszin, vagy tejszinpótló hab, ég és föld ízben a kettő.
2013. júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 doboszoli ***** válasza:
100%

Leegyszerűsítve:

A tejföl zsiradékát (12, ill.20%) a tejzsír adja, a finomföl zsírtalanított tejből, növényi zsír hozzáadásával készül. Pont.

2013. júl. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!