Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A kutya/macska konzerves...

A kutya/macska konzerves kaják mennyire ehetőek?

Figyelt kérdés
Pl. végveszély idején ha minden étel elfogyna.

2013. szept. 21. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Az olcsóbb (Chappy, pedigree és társai) konzerveket nem enném meg semmi pénzért. Jó drágán viszont van olyan konzerv kutyáknak, ami jó minőségű, de mondjuk azokban is vannak kis csontdarabok meg hasonlók, amik annyira nem vonzók számunkra, de ezeket gond nélkül megkóstolom, a legtöbb sokkal finomabb, mint egy löncshús vagy hasonló embereknek készült konzerv. :)
2013. szept. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amúgy van valamilyen hasonlítási alap milyen ízük van ezeknek a konzerveknek?
2013. szept. 21. 15:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Megkóstolhatod őket, nem fogsz belehalni. Bár én sem ennék ilyesmit, ha nem muszáj.
2013. szept. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Legdrágább konzervek sem különbek a pedigré és a többi létező konzervnél.

Normális embernek nincs gusztusa ezekhez a termékekhez..

2013. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es, te nem tudod, miről beszélsz, a drágább konzervek olyan 97%-os hústartalommal készülnek...én sem mondom, hogy szeretném enni, de ezt egy 4%-os hústartalmú pedigrével összevetni...elég merész...
2013. szept. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tudom mit beszélek és azt is tudom miből készülnek valójába.. De ez most nem számít.


Nem embernek való!

2013. szept. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És ezt alá is tudod támasztani valamivel? Az összes gyártó összes termékéről, vagy csak a levegőbe beszélsz?
2013. szept. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azt mondják, hogy jobb mintha párizsit vagy virslit ennél! :)
2013. szept. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!