Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Diótörés - létezik olyan...

Diótörés - létezik olyan hely, ahová elvihetném a diómat és megtörik nekem?

Figyelt kérdés

Olyan szolgáltatást keresek, hogy áteresztik egy gépen a héjas diómat és megkapom a tiszta dióbelet.

(Lehetőleg Budapesten)



2013. okt. 24. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
A Móriczon szokott diót törni egy bácsi, biztosan segítene neked.
2013. okt. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ilyen létezik? Komolyan kérdezem. Láttál már ilyet, vagy csak gondolod, hogy van? Sosem hallottam ilyenről.
2013. okt. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Wampa, lehet, hogy az lesz, nekiadom az egészet egy hajléktalannak, aztán küszködjön vele.

Elegem van a diótörésből, kicsi, kemény, apró darabokban lehet csak kikapirgálni belőle a dióbelet. Még a tavalyi dió is mind itt van héjasan. Inkább vettem a piacon egy kiló dióbelet és jónapot.

2013. okt. 25. 10:52
 4/6 anonim válasza:
Megértem, anyu is ezzel szórakozott napokig. Viszont a hájs dió kilója 2300 Ft nálunk.
2013. okt. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi oda szoktuk adni egy néninek, aki megpucolja, aztán adunk neki belőle. Pénzt nem is kér, csak diót. Abból meg annyi van, hogy meg se kottyan adni belőle. Szenvedni meg nem nekünk kell. Biztos, hogyha nem lenne, aki megpucolja, én is inkább megvenném.
2013. okt. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Lehet, hogy nekem is egy ilyen megbízható nénit kellene keresnem, aki viszonylag higiénikusan tisztítaná meg a diót.

2013. okt. 26. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!