Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tényleg annyira finomak a...

Tényleg annyira finomak a Cserpes termékek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 8. 12:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Most ez milyen kérdés? Kóstold meg, és meglátod ízlik-e. Én pl nem szeretem a joghurtjukat, mert túl tömény. Párom nagyon szereti.
2013. nov. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos itt Miskolcon nem lehet kapni ezeket.
2013. nov. 8. 13:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem őket, főleg a krémtúrójukat és a sajtkrémjeiket. A kalóriatartalmuk is kevesebb mint egy átlag tejtermékben hasolló árkategóriában.

Nekem kellemes csalódás volt mikor kóstoltam.

2013. nov. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem ízre zamatosabbak, viszont jóval drágábbak is

nincs pénzem mindig megvenni, az ízük inkább hasonlít házi készitésűhez

2013. nov. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudod mit hagysz ki! A kiszolgalas borzalmas ugyan,de a termekek csillagos otost kapnak! Az aruk meg kulonosen barati en tobbet is fizetnek ilyen minosegert.
2013. nov. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mégis hogy tudnám megkóstolni a termékeket?
2013. nov. 9. 07:08
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudod őket megkóstolni, hogy elmész egy olyan településre, ahol árulják őket, ennyire ne legyél életképtelen, hogy ezt magadtól nem tudod kitalálni. Tényleg finomak, én joghurtból csak ezt eszem meg, illetve túróridut, krémtúrót is tőlük veszek. A sajtkrémek és sajtok is nagyon jók. A tejet, kefírt, tejfölt még nem kóstoltam, de ezekből amúgyis inkább hiperekben veszek, mert mindennapos dolgok, Lipótiba (nálunk a Lipóti pékségek forgalmazzák) pedig heti egyszer megyek, olyankor vásárolok be ezekből.
2013. nov. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tejivo csak Pesten van, ott is csak harom helyen, a peksutiket,szendvicseket, italokat es menuket csak ott tudod megkostolni. A lipotiban csak nagyon elenyeszo szamu termek van, par joghurt, kakao es karamellas tejnel tobbet nem nagyon lattam egyikben se.
2013. nov. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 9. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!