Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miskolcon van olyan étterem...

Majomka69 kérdése:

Miskolcon van olyan étterem ahol vegán ( hús tej tojás méz mentes) ételeket is készítenek? Illetve hol lehet és milyen mevű növényi sajtokat vásárolni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Hát salátát meg párolt zöldséget biztos hogy minden étteremben kapsz, Miskolcon is.
2013. nov. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ht igen ezt en is gondoltam..csak a csaladbol egyedul en vagyok vegan mindenki mas husevo es ballagas utan igy nemtudom hova tudnank beulni kajalni..mert csak salatat enni az ugy nem az igazi lesz:(
2013. nov. 13. 08:41
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát de pont ez a lényeg, ha az egész családból csak neked vannak ilyen hóbortjaid, akkor normál étterembe menjetek, és te készíttetsz a szakáccsal valamit amit te is hajlandó vagy megenni. És persze minden szakács tud készíteni vega kaját. Egy rakott padlizsánt, vagy paradicsomos lencsét bárhol összetesznek neked. Vagy sültkrumplit grillezett zöldséggel.
2013. nov. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem pont csak Vegán étterembe akartam menni, és a többieket ráéröltetni arra amit én szeretek:D csak ahol választhatnék én is azért az étlapról pár fogás közül:(
2013. nov. 14. 16:40
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

De a vegák nem esznek semmit. A zöldséget meg a szakács meg tudja neked csinálni. Nem kell étlapról választani. Kijön a pincér, megmondod hogy baktasson vissza a szakácshoz, és kérdezze meg hogy milyen vega menüt tud összedobni. Mond kettőt, abból meg választasz.


De gondolom te is látod mennyivel egyszerűbb a normális emberek élete.. :)

2013. nov. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!