Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen elelmiszerek a legfonto...

Milyen elelmiszerek a legfontosabbak?

Figyelt kérdés

Sziasztok:) ma koltozunk el ( veegre..) es szeretnenk bevasarolni.

Kerlek irjatok olyat ami meg fontos lehet. amiket felirtam idaig:

krumpli,hagyma,zoldsegek,gyumik,tojas,felvagott,rizs,cukor,tesztak,kv,tej,margarin,olaj,folia,liszt,joghurt,tejfol,tea,kenyer,so,hus,szoszok,lekvar.

szerintetek ezek az elelmiszerek elegek egyenlore?

kissebb dolgok vannak mint pl fuszerek,ilyesmik de ezen kivul szerintetek kell meg valami? Koszi a valaszt:)


2013. dec. 9. 05:55
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem egy háztartásban fontos (ha van rakodóhely is) a konyhában:

- pékáru: kenyér, néhány kifli és szemle

- fűszerek, cukor (ha szoktál sütni, akkor kristály-, por- és vanilin cukor is, meg kockacukor), só, őrölt pirospaprika

- ketchup, mustár, majonéz, erős pista, piros arany

- citromlé

- citrom, narancs, mandarin, alma, banán, krumpli, hagyma, paprika, paradicsom, uborka

- fagyasztott húsok, mexikói zöldségkeverék, lecsóalap, borsó, kukorica akár külön is

- tea, kávé, kakaó(por)

- tej, joghurt, vaj, margarin, sajt, tejföl

- olaj, zacskós rizs, szószalapok, tészták (cérnametélt, spagettitészta, makaróni, lasagne tészta, kagylótészta...)

- édességek: csoki, chips, pattogtatható kukorica, mogyoró, szotyi...

- sütőzacskó, sütőpapír, papír törlőkendő, szalvéta, mosórongy, mosószivacs, alufólia, uzsonnás zacskó, átlátszó fólia

- műanyag tálak, tányérok, evőeszköz (desszertes is mindenből), kenyértartó, kávé- és teafőző, konyhai mérleg...


Ezek közül értelemszerűen nem kell egyszerre mindennek lennie, de ilyesmire kell gondolni. :)

2013. dec. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem még kell


ecet, kakaó por, müzli, kávé, mák, dió, fokhagyma, csalamádé, zsír, mustár, sütőpor, konzervek-pl, zöldbab, borsó, gomba, májkrém, tonhal, csalamádé, befőtt, méz, fagyasztóban-hús, halrúd, esetleg magozott meggy, zöldség keverék, sajt, paradicsomlé, gyümölcslé, ásványvíz,

2013. dec. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Füstölt mangalica szalonna! Nagyon fontos!
2013. dec. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért is lettem lepontozva??
2013. dec. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaz nem élelmiszer de szerintem nagyon fontosak a tisztítószerek is.
2013. dec. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat :) tisztitoszer van boven. fogunk meg vasarolni persze de egyenlore kerdeztem h eleg-e :)
2013. dec. 9. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!