Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mennyire hatásos cukrot...

06PETI6 kérdése:

Mennyire hatásos cukrot édesítőszerrel helyettesíteni?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy nem egészséges az édesítőszer sem, de mivel naponta tobb kávét, vagy teát iszok, az alkalmankénti 2-3 kockacukor helyett inkább édesítőszert teszek az italba, és teszem ezt azért mert fogyókúrára fogtam magam.

Van értelme vagy nincs?



2014. jan. 13. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs, egy kockacukor kb 10 kcal, ez naponta 4 kávénál és és 3 cukornál kb 120 kcal, ami egy dobot (1,5 dl) natur joghurtnak felel meg. NEM ennyitöl és nem ettöl hízol, vagy áll meg a fogyásod, viszont az édesítöszer méreg.
2014. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én édesítőszert használok abba amibe muszáj, amit lehet inkább cukor/édesítő nélkül készítek.


Őszintén én a 120kcalt is sokkalom.

2014. jan. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is pont így teszek, de én nem a fogyás miatt (akár hízhatnék is), hanem mert a cukrom viszonylag magas, és így próbálom csökkenteni a CH bevitelt. A kalóriákkal nem foglalkozom.
2014. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
fúha, azt hittem, hogy kaloriában sokkal több, csak hát annyi rosszat mondanak a cukorrol hogy inkabb nem iszok eszek ha nem kell, bár az édesítoszer is csak csupa E betűből lehet...:) csak nekem elso a fogyás most, azért iszok kavet vagy teat hogy addig se egyek, valamennyire segit, mondjuk csak 5-6 kilot akarnék fogyni, nem is lenne muszaj csak maximalista vagyok, szoval elvileg minden egyes megsporolt kaloria számit... :) de viszont lehet, hogy inkább csak ilyen kólákra, üdítökre érdemes odafigyelni, ha cukorrol van szo, mert borzaszto sok van bennük...:/
2014. jan. 15. 22:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg a gyümölcslében meg a gyümölcsben is...
2014. jan. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!