Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Most komolyan, szerintetek a...

Most komolyan, szerintetek a mekis kaja ehető?

Figyelt kérdés
Bármi is az a cucc, az biztos, hogy nem étel! Nem értem, az emberek vakok? Tuti, hogy van valami abban a burgerben, de az biztos, hogy nem természetes. Szerintetek miért nem írják rá, hogy mi van benne? Hát azért mert beperelnék őket... A népet ezzel kell etetni? Jó, egyszer-kétszer betévedek a mekibe, de semmiképpen sem gyakran. Mindenki: "de a meki tök egészséges, nincs benne semmi más csak sali, husi és zsömle". Aha, fasza! És majd csodálkozik, hogy egyszercsak ételmérgezést kap! Az lenne a kérdésem, hogy tudnátok-e nekem küldeni bizonyítékokat?
2014. febr. 19. 20:54
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
A teljes kiőrlésű tészta nem egészségtelen, ha salátával eszed.... Amúgy még iskolába járok, és megvagyok 6 órán keresztül azzal az egy narancsal, bár néha eszek egy almát, mert vérszegény vagyok, eléggé... És a ronygyos kifli egészségtelen? Olyan mint egy vajaspirítós, már megbocsáss, és nincs benne keményítő és ízfokozó...
2014. febr. 19. 22:42
 22/45 A kérdező kommentje:
Nem várom el másoktól, hogy mit egyenek, csak meg akarom óvni őket a szeméttől, amit esznek. Vannak barátaim akik sokszor járnak mekibe, és már kezdenek is "gömbölyödni" nem csúnyák, de ha így fojtatják, akkor elhíznak, és ebben a korban nem szaad fogyókúrázni, éppen ezért én sem fogyókúrázom, csak egészségesen étkezem, azt nem mondom, hogy a meki annyira ártalmas lenne, de nem jó ha sokszor esszük az ételeiket.
2014. febr. 19. 22:46
 23/45 anonim ***** válasza:

Okés, ez dícséretes, hogy érdekelnek a többiek, de tanácsolni lehet csak, aztán onnantól mindenki eldönti, hogy neki mi felel meg legjobban.

Az hogy valaki nekiáll hízni, az pedig nem csak a fogyasztott ételen múlik, hanem magától a genetikai felépítésétől is. Van aki ehet bármennyit, nem fog hízni, de van aki hiába próbál vigyázni az alakjára, minden meglátszik rajta.

2014. febr. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%

Én nem igazán szeretem és nem az egészségügyi szempontok miatt, hanem mert nem igazán finom és pici is egy hamburger a Mekiben. Nálunk a hamburgeresnél ugyanannyi pénzért vagy háromszor akkora hamburgert lehet kapni, sokkal finomabb és nem húspogácsa van benne, hanem hússzelet.

Egyébként az ízfokozók, az aromák, a színezékek, édesítőszerek szerintem sem a legegészségesebb dolgok, meg ha túl sok húst, túl sok fehér kenyeret eszünk, az sem jó, de még az sem a legegészségesebb, ha túl sok gyümölcsöt.... Meg nagyvárosban se lakjunk, mert koszos a levegő, ne járjunk körömcipőben, mert fájni fog a lábunk és ne nézzünk tévét, mert meghülyülünk. :)

Viszont mindenki maga dönti el, hogy mit akar enni, vagy hogy akar élni és ennyi.

2014. febr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 lencsefőzelék ***** válasza:
76%

Amit most írok, az csupán fikció, és nem is kell komolyan venni.


A F’ckDonalds hálózatot a szabadkőműves/illuminátus háttérhatalom hozta létre népirtási célból. A különböző adalékanyagok, főleg az ízfokozók olyanok, mint a drog: egyrészt mérgek, másrészt függőséget okoznak, így aztán rendszeresen jár a Mekibe a zombihadsereg, mert nem tudnak (vagy nem akarnak) leszokni róla, ahogy a dohányos sem a bagóról.

A szabadkőműveseknek/illuminátusoknak fontosak a szimbólumok, a 3 legfontosabb szimbolikus számuk a 11, a 13 és a 33. Ezek közül a Meki emblémája a 13-ast ábrázolja.

[link]



És akkor egy kis elemzés.

„A napi menüm (általában): Reggel: egy narancs, ebéd: Zöldségleves, Csirkehús főtt rizzsel, salátával Uzsonna: Fél alma, vacsora: Ronygyos kifli (cseres tejiós a legfinomabb), néha tészta”


Reggelire kellene a legtöbbet enni, mert reggel a leghatékonyabb az emésztés. Nem véletlen az a mondás, hogy reggelizz úgy, mint egy király, ebédelj úgy, mint egy polgár, és vacsorázz úgy, mint egy koldus. Szóval az egy narancs igen sovány reggelire. A zöldséglevessel nincs gond, az egészséges. A hús már kevésbé, főleg a nagyüzemi. Ha már eszel húst, akkor abból csak a házi az egészséges, a sima rizs viszont majdnem olyan, mint a cukor. Javaslom helyette a barnarizst. Nem tudom, milyen az a „ronygyos” kifli, úgyhogy arról nincs véleményem, tésztából pedig egyértelműen a teljeskiőrlésű tönkölybúzalisztből készült a legjobb.

A barnacukor viszont majdnem olyan rossz, mint a kristálycukor, szóval ha igazán egészséges édesítő kell, akkor a sztíviát ajánlom. Idézet William Dufty Cukor blues c. könyvéből:

„A cukor sem más, mint vegyszer. Kivonják a cukornádból vagy a cukorrépából, finomítással melaszt nyernek belőle, abból további finomítással barna cukrot, végül furcsa fehér kristályokat.” Szóval a finomítási eljárás során csupán eggyel kevesebb a lépcső, mint a normál cukornál, vagyis nem sokkal jobb.

A cukor definíciója: Finomított szacharóz (C12H22O11), amelyet a cukornád illetve a cukorrépa nedvéből a növény 90 %-át alapvetően alkotó rostanyagok és fehérjék teljes kivonása után bonyolult vegyi eljárással állítanak elő.

Vagyis jó döntés, hogy nem eszel ill. iszol cukrosat.


ui.: Ajánlott film a mekis kaját kétpofára zabálóknak:

http://www.youtube.com/watch?v=7G9ugNYZf0s

Különösen a 25:26-nál elhangzó mondatot (és az azt követő néhányat) érdemes az eszünkbe vésni. Na meg 22 és fél percnél is elhagzik pár érdekesség.

2014. febr. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
Hát azért van a házi hamburgerem és a mekis hamburger között különbség az én hambim javára. És azt is tudják nagyon jól az emberek, hogy egészségtelen, de egyszerűen nem érdekli őket. Amúgy meg: Supersize me
2014. febr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

Most találtam ezt a cikket:

[link]

2014. febr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
Köszi lencsefőzelék :) Erről már én is hallottam, és nagyon durva! Mint hogyha csak most vette volna meg O.o Olyat s láttam, hogy hétről-hétre le van fotózva, és szinte semmit sem változott! Főképp, ha mondjuk egy tál spagettit raknék el már 1 hét után megromlana.... És pont ezért utálom a mekit :D
2014. febr. 21. 12:58
 29/45 anonim ***** válasza:
90%

ebben a cikkben nincs semmi meglepő :)

vannak olyan fotósok, akik ételeket fotóznak, ami szépen, művészi pontossággal el van rendezve

nagyon kis fiatalka vagy kérdező, még érned kell kicsit :)

2014. febr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
90%
Ha annyira utálod, akkor mi a fenének tévedsz be egyszer-egyszer??? Teljesen ellentmondasz magadnak.
2014. febr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!