Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Most komolyan, szerintetek a...

Most komolyan, szerintetek a mekis kaja ehető?

Figyelt kérdés
Bármi is az a cucc, az biztos, hogy nem étel! Nem értem, az emberek vakok? Tuti, hogy van valami abban a burgerben, de az biztos, hogy nem természetes. Szerintetek miért nem írják rá, hogy mi van benne? Hát azért mert beperelnék őket... A népet ezzel kell etetni? Jó, egyszer-kétszer betévedek a mekibe, de semmiképpen sem gyakran. Mindenki: "de a meki tök egészséges, nincs benne semmi más csak sali, husi és zsömle". Aha, fasza! És majd csodálkozik, hogy egyszercsak ételmérgezést kap! Az lenne a kérdésem, hogy tudnátok-e nekem küldeni bizonyítékokat?
2014. febr. 19. 20:54
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
75%
Csak mondom, hogy a rántott hús 5 nap múlva is ehető.
2014. febr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen olyannyira felesleges vitatkozni, aki eddig járt és ezután is akart az biztos nem most fog felhagyni a gyorséttermekkel. Aki eddig sem tette, az ezután se fog, jó így minden ahogy van.
2014. febr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim válasza:
47%

Azt eszel amit akarsz.

Juteszembe,a leckét megírtad már?

2014. márc. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
Ezt most létfontosságú? "Megírtam-e a leckém"? Ha ennyire érdekel, igen, megírtam... :/
2014. márc. 11. 21:55
 45/45 anonim ***** válasza:
Utolsó kommentelő csak szekálni akart... szerintem ne nyissuk meg ismét ezt a témát. :)
2014. márc. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!