Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ki az az ismerőseitek közül,...

Ki az az ismerőseitek közül, aki szerintetek a legegészségtelenebbül étkezik? Miből állnak az étkezései?

Figyelt kérdés

2014. máj. 6. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik kolléganőm minden nap rántott húst/sajtot ebédel agyonsózott sültkrumplival. Minden áldott nap. Kb. havonta egyszer egy spagetti is becsúszik, de nem jellemző.
2014. máj. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen a férjem jutott eszembe. Egyszerűen nem tudok beletukmálni egy kis nyers zöldségfélét a vitaminok érdekében. Olyankor hajlandó enni csak ilyesmit, ha szendvicset eszik, de azt meg nagyon ritkán szokott. Reggelire inkább virslit, főtt kolbászt, ezekhez meg inkább ketchupot vagy mustárt, péksütit, vagy rántottát eszik. Ebbe pedig bele süti a paprikát, paradicsomot, de ugyebár így már a vitaminok nagy része ugrik. Gyümölccsel is hasonló a helyzet.
2014. máj. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kb. az ismerőseim 70-80%-a... Mindig mindenki fehér kenyeret, pékterméket, fornettit, stb.. töm kétpofára, meg a vacak vajkrémek, felvágottak kilóra hetente. Cukros üdítőket isznak, ha fogyasztanak is valami főtt ételt, akkor azt iszonyat mennyiségű zsírban/olajban sütve, agyon fűszerezve, sózva. A magyar ember szereti a zsíros húsokat, szalonna, és társai hulladék kajákat. Energia italok, kávé mindenki kezében. Undorítóak.

És akkor én vagyok megszólva, hogy a teljes kiőrlésű kenyértől (ha kenyeret eszek akkor csak ilyet), csapvíztől (csak azt iszom), a sok hústól (csirke,marha, pulyka, sertés szárazabb részei, tengeri hal nagy ritkán), zabtól, rizstől (legjobb min. szénhidrát források), sovány túrótól, sajttól (mert az agyon tejzsírozott, tejcukrozott az igaz...), rengeteg zöldségtől (nagyrészt brokkoli, saláta, de paradicsomtól kezdve paprikán át a káposztáig bármi mehet) leszakad a veséd, tönkremegy a májad, kilyukad a gyomrod, rákos leszel, stb... Miért nem eszek én is normálisan, szalámis zsömlét, estére kis szalonnát tepertővel kenyérrel, reggelire meg agyon cukrozott gabonapelyhet agyontejzsírozott tejjel. Kösz, inkább nem kérek ezekből. :D:D

2014. máj. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, tojást kihagytam, hús után a legjobb természetes fehérje forrás. Azt is eszek sokat, de azért odanyögi mindig valaki, hogy mérgező, beteg leszel tőle, ha a rántottához (2-3 csepp oliva olajon sütve) nem eszel kenyeret, tönkremegy a hasnyál mirigyed :D sőt olyat is kaptam, hogy azért vagyok ilyen fehér mert sok tojást eszek. :D:D:D Nagyon buták az emberek. Meggyőződésük, hogy úgy kell táplálkozni, hogy a napi szénhidrát bevitel 100% kenyér vagy zsömle, fehérje bevitel meg szalonna, felvágott (mert az is "hús") zsíros tej, zsírbevitel meg a szalonna zsír, meg a vajrém. Sokszor leszakad az arcom, olyanokat hallok.
2014. máj. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én gyerek korom óta zöldségen élek, persze nem csak azt eszek, de reggelire paradicsom, paprika, hagyma, uborka a szalonna vagy felvágott mellé. A virslit meg az ilyen ipari töltelék árukat utálom, mert minden szart beledarálnak, rántottát, tükörtojást meg hasonlókat. A húsokat csak párolni szoktam vagy sütni de csakis kevés zsírban, az olajat nem szeretem, és csak félig-háromnegyedéig sütöm/párolom. Nagyon sokszor eszek halat, van hogy nyersen. Nyáron ha a kertben vagyok legelem a szilva fát, ribizli bokrot, köszmétét, szedret, málnabokrot, epret szedek, szóval van olyan nap hogy csak reggel eszek hus félét mert napközben jól lakom a kertben :) Kenyeret nagyon-nagyon ritkán eszem, zöldséggel helyettesítem.
2014. máj. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"vagy felvágott mellé. A virslit meg az ilyen ipari töltelék árukat utálom, mert minden szart beledarálnak"

Ez önellentmondás. De amúgy jól eszel, ritkán találkozok ilyen étrendű emberekkel. (y) :)

2014. máj. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!